bugün

(bkz: entry nick uyumu) belli kimin sükse yapmak istediği. Ayşe arman şu sıralar en iyi gazeteci kadındır.

Edit: haydar dümen okuyanlar ayşe arman'a had bildirmeye kalkmış. Tüm gazeteler de akit olsun zaten. Sizin hak ettiğiniz tek yönetim ışid. Okuma senin "toplumsal ahlakın" hiçe sayılıyorsa. Okurken tahrik olmaktan korkuluyorsa bu ciddi bir sorundur. Gazeteciyi ilgilendirmez.
başka bir entry de adını gördükten sonra lan bu ayşe neden cinsellik meraklısı diyordum kendi kendime. tam o anda sol frame de gördüm başlığı.

kadın kendince toplumun geleneksel ahlaki öğretilerine karşı dik duruş sergiliyor inadına cinselliğe vuruyor yazıları. amk gazetesi üzerinden 'neden kadınların organı ?' demiştir amk. bi ara sabah twitter da 'sabah seksi'nden bahsetmiş sonra da yaptığı seksi herkese duyurmayı başarıp tweet i silmiştir.

ayşe arman tam bir abaza tam bir seks manyağı. hani türk kızları cinselliği dışarı vurmaz içinde tutar erkekler de bunun tersini yapar da abaza denir ya, ayşe arman tipik bir türk kızı değil işte. feminizmden olsa gerek erkeklerden farkının olmadıgını gösterme cabasında. erkeklerin seks manyaklığının kadınlarda da oldugunu ve aynı dilde konuşabileceğimizi gösteriyor. kadın sadece seks konuşuyor. sadece seks. ben yapsam her gün, abaza derler koca ülke bana saldırırdı amk.