bugün

Ayrılırken ağlayan erkek duygusal erkektir.Çok sevendir.belki de timsah gözyaşıdır.
kalp acımazsa gözden yaş gelmezmiş. çok sevmiş belli ki...
çok sevmiş olan ve ayrılmak istemeyen erkek olabilir.
ağlarsan erkek değilsin restini gördüğü zaman ikileme düşecek olan erkektir.

erkek ağlamaz götoş!!1!1
her erkeğin başına gelebilecek durum. kimimiz içimize kimimiz dışımıza..
gerçekten aşık olmuş erkektir.
Tribünlere oynama kardeşim!
Erkeklik kavramını bi anlamda çiğneyen kendine güvensiz erkektir ve bunu yaptıktan sonra bir gözden düşme olayıyla karşı karşşıya kalır.
O kadini o'nun kadar kimsenin sevemeyecegi erkektir.
unutmayin ki; bir kadin agliyorsa uzulmustur. Bir erkek agliyorsa o kadini o erkek gibi kimse sevemeyecektir!
erkek güçlüdür. Dirayetlidir. Ama ayrılıklar olunca, gözyaşları dostu olur. Çok sevebilmiştir. O kadına kendinden daha çok değer vermiştir. Başının tacı etmiştir. Velakin gitme vakti gelmişse kadın için erkeğin vazifesi gibidir ağlamalar..
iç acıtandır. nasıl kıyılır böyle adama? candır, can.
Zayıflıklarını göstermekten utanmayan, bunu kompleks haline getirmeyen ve acısını saklamaktasa açık açık yaşayan erkektir. Sevilesidir.
yanlız başına ağlamalıdır.bir erkek ne olursa olsun dik durmayı bilmelidir çünkü.
Seks yapamadan ayrılıyordur.
yeni gelecek sevgili için döktüğü mutluluk gözyaşlarıdır onlar.

(yavşaklığın sınırı yok. hadi yok mu artıran?)
merhaba ben pembe tolga'dır. kızmıyoruz pemboş dostumuza.
(bkz: bazen sadece ağlarsın)
bir ay sonra bizzat sizin ananızı ağlatacak olan erkektir.
hayır hayır ayrılırken ağlayan erkek olmamalıdır o ne lan öyle ''light erkek'' gibi. Ben bir bayan olarak ağlatsın daha iyi diyorum.
(bkz: ben)

Tamda bir tren istasyonunda olmuştu bu olay. ama o zamanki sevgilim iyi ki görmedi ağladığımı. gözüme bir şey kaçmış gibi başı eğip trene bindim.
ben erkeğin ; zeki , çevik ve ağlayanını severim diyen kadın için yaratılmış erkektir.
şu anda benim yaşadığım durum . sevdiğin kişi çaresiz uzaklara gidiyor ve sen onunla küssün konuşamıyorsun . o öyle sessiz konuşmadan buralardan gidiyor , sen ise arkasından gidişini göre göre ağlıyorsun . işte aşk böyle karmaşık bir şey . bazen dünyanın en mutlu insanı yapar , bazen de dünyanın en mutsuz insanı yapar .
adamdır.
yazık, gerçekten seven erkektir.
çok sevmiş olan erkektir. gayet doğal ve normaldir.