bugün

en iyi sevgilidir. Birşey açıklamak durumunda kalmazsınız çoktan herşeyi açıkladıysanız belki de kendi içine atıp umursamaz davranıyordur bilemezsiniz belli bir süre. Belki bir gün karşılaşır konuşursunuz. O zaman üzülmüş mü yoksa ne yapmış anlarsınız.
ayrilik kararini gec aldiginiz sevgilidir.
ayrılıktan ziyade başlı başına sizin kararınızı umursamayanı vardır daha fenadır insanı cinnetin eşiğine getirir.

+ ayrılalım artık.
- bak çok güzel bi film gelmiş gidelim mi?
+ ayrılalım dedim
- keanu reeves oynuyomuş düşün derim
ayrılık kararınıza "saçmalama" diyerek lafına devam eden sevgilidir. yakanızdan düşmesini istediğinizde adres ve telefon değiştirmeniz bazen yeterli olabilir.
umursamamanın birde şöyle bir versiyonu daha var ki, o daha psikopata bağlar adamı.
ayrılma kararı alınmıştır ve ertesi gün bir mesaj gelir: "aşkım günaydıııın, öptüm sakallı çeneniiiii..mwah.."

size yemin ediyorum yataktan nasıl fırladığımı bilemedim, bu mesajlar 2-3 gün sürdü.
ben cevap vermemekte kararlıydım*, oda sustuğum için her geçen gün daha çirkin mesajlar atmaya devam etti.
gizli numara gece gündüz rahatsız etti, ve sonuç olarak numara değiştirildi kurtuldum.
insanda azıcık gurur olur lan, azıcık..

edit: eksileyen arkadaş.. yoksa sennn??? burda da mı buldun kızım beni???? *
sürekli ayrılıp barışan çiftlerdenseniz sizi ciddiye almayan, yok öyle değilseniz dört gözle terk edilmeyi bekleyen sevgilidir.