bugün

boşa düşen, karşı tarafın zayıflığından umut bekleyen sevgilidir. seven insan 1 sene beklemez. cevap vermemek, sessiz kalmak hatta mesajı okumadan direk silmek en güzel cevaptır.
ayrıldıktan bir gün sonra mesaj atan sevgiliden daha asildir. aradan bir yıl geçmiş, madem yaşanmışlıklar var, adam ölmüş mü yaşıyor mu, hali hatrı nasıl merak etmek normaldir. belki bir çöküş içerisindesin, kimseyle konuşamıyorsun. eski sevgiliden seni daha iyi anlayacak kim vardır? bir yıl sonra mesaj atan sevgili çok da yadırganmamalı neticede. ama bir gün sonra ne evlat? lan hem içine ediyorsun yılların ilişkisinin, üzerine bir de ben artık yapamıyorum diyerek terk ediyorsun, ben eyvallah diyorum yoluma gidiyorum, daha 24 saat geçmemişken üzerinden ayrılığın "seni merak ettim nasılsın?" diye mesaj atıyorsun. gerzek misin hatun sen?
ertesi gün bir kitabı fakülteye ona ödünç vermek üzere getirmenizi isteyen eski sevgili de olabilir mesela.

(bkz: eski sevgiliyle arkadaş kalmak)

ha eğer arkadaş kalmadıysanız, kız erkek fark etmez, ağız burun girilesi eski sevgilidir. net.
askere gidip gelmiş, işe başlamış ve artık düzenli bir hayat kurmak isteyip, en uygun adayı siz olarak belirlemiş eski sevgilidir.
penissiz kalmıştır. *
üçün birini alacak olan eski sevgilidir.
10 yıl sonra çıkması bile şaşırtmayacak olan sevgilidir. Hey sen unuttun mu beni ben vardım ya hani mesajını vermeye çalışıyordur. egoist bir yapısı varsa sadece yeni sevgilisini duyurmaya çalışıyor da olabilir.
yakıt ihtiyacını gidermeye çalışan motordur.
Oysakı her katıl merak eder, oldurdugu kısının nasıl oldugunu.
-nasılsın.. *
+ıyıyım sen nasısın * bok mu vardı pıc? sen gıttıgınden berı ıyıyım.ınandın mı buna? Iyıyım evet. Iyıyım ıyıyım. )
Oysakı her katıl merak eder, oldurdugu kısının nasıl oldugunu.
-nasılsın.. *
+ıyıyım sen nasısın * ( bok mu vardı pıc? sen gıttıgınden berı ıyıyım.ınandın mı buna? Iyıyım evet. Iyıyım ıyıyım. )
şizofrendir.
yeni sevgilisinden ayrılmıştır. boşluktadır. zamanını değerlendirmek ve biraz da poh pohlanmak için eski sevgiliye dönme çabalarındadır. zerre sevgi yahut aşk hissetmez. tamamen boşluktan tutunacak dal arıyordur.

bir diğer ihtimal ise: yeni sevgilerde, yeni sevgililerde eski sevgilisini bulamamıştır. kimseyi onun yerine koyamamıştır. pişmandır. bu pişmanlığını aktarabilmek ve belirtmek adına eski sevgilisine dönme uğraşları içerisindedir.

ama bilmez ki eski sevgili, eskide kalmaya mahkumdur. istese de yeni sevgili olamaz. araya giren zaman, araya giren bedenler, araya giren sevmeler ve sevişmeler; zihni ve bedeni kirletmiştir.
1 olur 2 olur, eski sevgili bu 8 olur 9 olur...
içinde olduğu fırtınadan sığınmak için güvenilir sağlam bir liman olarak sizi gören eski sevgilidir.
orospuluğun lüzumu yok deyip siktiredilebilir, just like me ha.
gün gelir devran döner horoz domalır tavuk gömer.
geçen bir yılı verimli değerlendiremediğinden eskileri değerlendirmeye başlamıştır. ölü taklidi yapın gider.
genelde can sıkan kafa karıştıran mesajdır.
en azından hafızası iyi durumda..*
ayrıldıktan sonra 1 yıl boyunca mesaj atmamış eski sevgilidir.
edit: doğruyu söylemeyin, eksiliyorlar.
hadi bakalım 5 mayısı sabırla bekliyorum . terkeden mesaj atar mi . atsa da nasılsın der ben oyle mesaj degil. ozledim mesajı gelse amann bu hayali kuracagima daha guzel hayallere dalmak daha saglıklı . mesaj atsın bakarız donmek isterse dusunuruz . ama bitenden hayır mı gelir bu tartısılır . olmayan olaya senaryo yazmayayım .
öyle bir güne denk getirmeyi başarmıştır ki sizi alır paralel evrene götürür.
ego tatmini yapmaya çalışan eski sevgilidir benden sonra mutlu mu diye bakar karşı tarafın mutluluğu batar çünkü ona zavallıdır. belki de sadece özlemiştir sadece özleyip mesaj atan milyonda birdir ama.
benim o, ama terkedilen taraftım ben.
(bkz: tülay geri dön nolur)
ya yalnız kalmıştır yada parası bitmiştir.
güncel Önemli Başlıklar