bugün

kıyafet değiştirir gibi sevgili değiştiren kişilerin eylemi. onlar bedenlerini, dillerini veyahut da somut neyleri varsa onları tatmin etmektedirler. oysaki gönül tek bir kişiye aittir...
Aşık olmaya aşık kişi söylemidir. Der efendim hayatım da der.
ortaokul arkadaşımın her ay instagramda "iyi ki tanımışım seni, hayatım bilmem kaçıncı günümüz" diye paylaştığı fotoğraflar geldi aklıma her seferinde aynı ama kişiler farklı. hiçbir zaman böyle olmadım, olamadım. inşallah olmamda.
Ayrıldıktan 1 ay sonra evlenen insanlar var. Nasıl bir mideye sahipler gerçekten merak konum.
rol gereğidir. yapılabilir sorun yok.
ayrıldıgı kisiyi sevmiyorsa yenisine der niye demesin ki.
psikolojisi çok pis bozuk olan kişidir. öyle böyle değil yani. uzak durulması gereken kişidir.
O nasil oluyo ki insan vi aci ceker uzulur depresyona girer. Tuhaf.
sahte yapmacık insanlar her yerde dedigim olay . sex yapmaya açık insan . bir kisiye aşkım demek kolay mı .
Piyasada bunlardan çok.Ama boyle şeyler hafife alınmamalı tehlikeli.
Demek ki yeni sevgili, ayrilmadan onceden beri kalbindeymis.

Bu, "ask" kelimesi gercek anlamda kullanilmissa boyle.

Bir de agizda sakiz olmus bir askim kelimesi var. O ayri.
kendini kandırmaktır.
bir ay bekleyebildiyse büyük başarıdır.
Ayrıldıktan 1 ay sonra çığlık çığlığa zina yapmanın yanında esamesi okunmaz.
ayıp böyle şeyler.
arkadaşlar bu sorun insanlara baglanamayan kişilerin sorunu aslında karaktersizlikle falan alakasi yok sadece sikinde olmuyor.bizimde aklımızda kalıyor bizde hemen unutamiyoruz ama ya siktir et diyebiliyoruz tabi bende bu konuya has olay.savunulcak bir tarafı yok bir kere dışında bende böyle bir sey yapmadim ama ubersonik bir şey değil yani.
Değişik bir durum.
Mi de siz lik.
kalbin yavsadigini gosterir.
bir ay olmazsa 2 ay olsun. yavşaklığın alasıdır.
yarrak midesizlik , yarrak yavşaklık

sen benim canımı yakacaksın olmadık bir sebepten dolayı , ben haklıyken yine haksızlığımı kabul edicem köpek gibi günlerce yalvarıcam , elimden gelen neyse onun bile fazlasını göstericem dön diye , dön herşeyi unutucam dicem ve sonucunda aşağıdakiler olacak

whatsapp'tan engel , cevaplanmamış 100 lerce arama ve 1000 lerce sms , karşısına çiçekle çıkınca yüzüne bile bakmadan git denmesi ve gittin mi diye arkanı dönüp bile bakmaması , son bir konuşma isteğini reddetmesi ve peşinden geleceğini bildiği için kalabalığa karışıp seni bilerek atlatması

işte bunlar yaşandı , o çiçeği aldım hastane bahçesinde bi çocuğa verdim sevgilisine versin diye , çıkardım bir sigara yaktım , her nefeste içimde öldüğünü hissettim , sigara bittiğinde o da bitmişti

çok değil 1 hafta sürdü tüm bunlar , 8.gün sevgili yapabilecek imkanım olsa yapardım çok ciddiyim ve gocunmadan da aşkım derdim

kimse kusura bakmasın benim canım bu kadar değersiz değil , mutlu olmaya hakkım var amk
Kız olmaktır. Erkek dedin mi 1 ay da yenisini bulmak falan zor iş. 1 ay da imkanlar dahilinde değil.
Erkekse normal olandır.
Kime ne diyeceğine erkeğin kendisi karar verir. O kadar!
Insanin kendi duygularini lackalastirmasidir. Bir dur bir bekle kalbini bir dinle. Bu kadar basitlestirmemek lazım.
Aynı anda 15792763 kişiye aşkım diyen kızlar tanıdım.