bugün

dikkat, bu yazıda buğday rekoltesine, buydey rekolte fiyatlarına, bazı takvimlerde yer verilen günün yemek önerilerine, 26-45 doğu meridyenlerine ya da karısını ikna edemediği için türkiyeye gelmeyen yabancı topçulara dair herhangi bi şeye yer verilmeyecektir. şöyle baktım, kronik bi loser olarak osuruktan başlık seçimlerini bi kenara bırakıp şekilli bi başlığa imza atmak istedim. bugün bana dokunmayın amk!

olm ben lise sonda boy attım lan. boy attım dediysem ata ata anca 1.75 olabildim. hani yazıya boy attım diye girdik, yarın bi gün sevişecek oluruz, beni kafanda 1.90 deyu tahayyül etme yani.

neyse işte küçüktüm ben. baya bildiğin kısa bi adamdım lan. beden derslerinde soldan sayıldığında uyuyakaldığım oluyordu. düşün yani o kadar arkalardaydım boy sıralamasında.

hal böyle olunca herkese abi diyesim geliyordu. yeni biriyle mi tanıştım, çocuğun ismini bilmiyo muyum, kaçıncı sınıfa devam ettiği net değil mi? hemen yapıştırırdım abiyi. hayat o zaman daha kolay oluyordu sanırım.

en kötü tarafıysa sonradan aynı yaşta olduğumuzu öğrendiğimde yaşadığım hayal kırıklığıydı. erkekler anlar nası bi ruh hali olduğunu. kızların anlaması için napabilirim? şöyle düşünün kızlar, hani sınıftaki her kızın göğüsleri çıkar, sütyen takmaya başlarlar da siz hala tahtayı andırırsınız ya işte benim yaşadığım da böyle bi şeydi.

güzel memelilere bir dipnotla yazıyı noktalayalım: boy attım lan!
genelde yaşıtın olan kişi tarafından mütevazi davranılıp sana yaşının sorulması ve aynı yaşta olduğunu öğrendiğiniz anda içinizi burkan bir acıdır.

siktir edelim kaç yaşındaki adama abi deyip demediğini. olay kendine bile güvenin olmamasından dolayı tanımadığın bir insana abi diyerek onu yüceltmektir. ya sikeyim la. bak sikeyim diyorum. sikeyim böyle işi.