bugün

insanı çok enteresan bir ruh haline sokan "acaba ben çok mu genişim lan" diye düşündürten, karşıdakiyle enteresan bir sevgi bağı kurdurtan durumdur. başta çekinir iki taraf da, karşıdakini tartar. sonra yavaş yavaş cesur adımlar atılır. "herşeye rağmen arkadaşız" lafları edilir. şaşırtıcı ama samimidir çoğu zaman bu laflar. iki taraf da elde edememişse sözkonusu karşı cinsi olay garip bir kader ortaklığına girer. birinden biri elde etmişse konuşmanın bir tarafın üstünlüğünde ve daha gergin geçeceği kesindir. sonuç olarak insan ruhunun en enteresan yönlerini ortaya seren çok garip olaydır. herkes altından kalkamaz.
- ben evden çıkarken görmüştüm ilk.
+ ben kafede görmüştüm.
- sonra alışveriş merkezine kadar takip ettim. o ne güzellikti aklım başımdan gitmişti resmen.
+ aah ah, o gözler var ya abi. beni asıl yakan onlar işte. neyse hadi şerefe..
- sonra kabine girdi, hemen yanındaki kabine geçtim ben de. süt gibiydi süt. off.
+ höö? ne diyon sen lan, ne biçim konuşuyon.
- dur dur dahası var. sonra üzerine yapışan bi mini giydi. bakmak için kabinden çıktı ki off.
+ lan dooru konuş. s.kerim belanı.
- e tabi etek yapıştığı için donunu çıkarmıştı. tek hamlede kaptım donu, yapıştırdım burnuma. ohhşşs.
+ allahını seven tutmasın. bırakın lan! bırakın.
- bırakır mıyım abi hiç. aldım donu yanımda bak.
zorla güzellik olmayacağından ötürü tercih edilmemesi gerekendir. bir insanın size zorla aşık olmasını sağlayamazsınız. güzel olan aşık olana aşk duymak, karşılıklı sevip değer vermektir.