bugün

5 numarada oturuyorlar. eve giren çıkan belirsiz. binadaki tüm yaşlı teyzeler bu durumdan rahatsız. *
kesin gruplaşma vardır ikiye bir şeklinde olmustur tek olan evin en güzelidir ve sevgilisi vardır..
(bkz: demet koş sözlükte bize başlık açmışlar)
muhakkak ikisi gruplaşır üçüncüyü dışlarlar bir süre sonra da evden şutlarlar. test ettik onayladık :D
dedikodu yuvasıdır o ev.
pompa yuvasıdır sürekli seks olur.
bir erkek evinden daha iğrenç muhabbetlerin döndüğü bir evdir. bol bol dedikodu olur. uydurmuyorum bizzat duydum. samimi olduğum kız telefonu açık bırakırdı bende onları dinlerdim. böyle iğrençlik olamaz. az daha dinlesem ibne olmaya karar verecektim.
farklı bölümlerde okuyorlarsa, birlikteliklerinin sürmesi kuvvetle muhtemel ev arkadaşlarıdır. aksi durum rekabet sebepli uzun sürmez.
eğlenceli evdir.
çok eğlenirler. en güzel anılar o evde yaşanır ve çok özlenir.
birçok liseli kızın hayalini yaşayan kızlardır.
aslına bakarsan iğrenç lan. ben kardeşlerimi çekemiyorum elin kızı arkadaşlarını sevgililerini sevgilisinin arkadaşlarını dolduracak eve, yemek yapmayacak, temizlikten bihaber olacak yeminle çekilmiyor.
aynı evde kalan üniversiteli 2 kız, 1 erkekden daha normal olan durumdur.
kavga ederler. ayrılırlar.
hergün bilgisayar kavgası yaparlar.
biri bir oğlanla buluşmaya gidecekse, 66 kişilik gürültü çıkararak kızı hazırlarlar.

kız gidince arkasından atarlar.

öcü komünüdür.
ikili gruplaşma olur .Biri dışlanmaya mahkum edilir.
bir çok abazanın, öpüşmek ve sevişmekten başka dertlerinin olmadığını düşündüğü kızlardır.
Kapılarını iyi kilitlemeleri gerekir.