bugün

instagramı geri almışlar ve açıklama yapmış hikayede. sesi titriyordu. tüylerim diken diken oldu ulan. hikayede o içerikleri yaymamamızı rica etmiş. lütfen daha fazla konuşmayın bu konuyu. yazıktır arkadaşlar. fırsatçılık yapmayın. günah.

elbirliği ile o içerikleri twitter da şikayet edelim içerikler kaldırılsın daha fazla yayılmadan.
Edisle arasinin aşktan degil samimi arkadaslik ilişkisinden öyle olduğunu dusunuyorum. Öyle manita muhabbeti mi olur lan
Ayrıca gordum ifşa denen fotoğrafı altı üstü bi sutyenle çekilmiş fotoğraf niye bu kadar üzülmüş anlamadim klipte daha açıksin zaten kaldı ki hepimiz yazin denize gidip bikini de giyiyoruz illa ki görünüyor o zaman sıkıntı yoksa neden şimdi olsun bunu utanç verici yapan şey aynı çamaşırın adının iç olması mı.
ben de abartıldığını düşünüyorum fotoğrafların ama bir şey paylaşılmasa bile hesabın çalınması başlı başına insanı üzer.

konudan bağımsız olarak;
yahu bu aynur hanımın anlayamadığım bir çekiciliği, alımı çalımı var.
Tek çekiciliği ünlü olması olan dişi sanatçı yoksa sokakta bundan çok daha güzel hatunlar hergün yanımdan geçip gidiyor.
Belçim bilgin'in yüzü somurtmayan hali.
Senelerce pop müziği aşağılayan beni bile ikna edip kendisini dinlettiren seksi kadın sanatçı.
Zaman zaman kendimi şarkılarına eşlik ederken buluyorum. Hiç pişman değilim.
güzel bir kadın. yalan yok. evet.
Çok seksi bir kadın. Sesi de fena değil. Çekici bir yapısı var.
Sanatçı olarak tanımlanan kişiler topluma örnek olmalı bence, neşet ertaşın ben don giymiyorum dediğini duymadık hiç. her tvye çıkana, her şarkı söyleyene sanatcı dememek gerekiyor.
KARANTiNADA SÜTYEN GiYMiYORUM, SÜTYENLERiM BENi ÖLDÜ SANIYOR demiş
Giy anam giy yavrum giiiiyy.
güzel bir kadın. yalan yok.
görsel
görsel
son dönemde yaptığı fiyasko paylaşımlarla gündemde kalmaya çalışan, canım ülkemdeki rezil ötesi herhangi bi şarkıcı.

edit: iyi ki mazisinden haberdar değilim, karantina sürecindekiler bile yetti lol. ayrıca takip ediyor değilim fakat herkesin de bildiği gibi sosyal medya öyle bir yer ki takip ettiğin etmediğin sevdiğin sevmediğin her şeye bir adım uzaksın sadece. mesela bugün kadının ayağını gördüm tesadüfen, ayak, alenen ayak!
bi tek malum yerini gormedik dnsmdmf.
Ayaklı paylaşımıyla dikkat çekmiştir.
Taş gibi hatundur. Evet.
sanırsam kafayı çatlatmış.
klipleri dikkat cekici.
sanirim kliplere fazlaca ugrasiyor.
görsel
görsel
Fazla güzel olmasa da taş gibi kadın:

görsel
işiyle gündeme gelmek yerine

saçma sapan işlerle uğraşan şaşkın.
görsel
Kendisine dm’den yürüyen mani tikli ünlülerden biri benim. Aynur beni bul. Evet.