bugün

yeni sezon trt dizi projesi.

edit 1: cast direktörü başay okay ın istifa ettiği dizi projesidir. başın açıklaması şu şekilde;

“Merhaba dostlar. Bir süredir yaptığım TRT dizisi Aynamdaki Gökyüzü'nün cast direktörlüğünü, siyasi ve dini kimliğim üzerindeki taciz nedeniyle bıraktım. Bu siyasi çizgideki projeyi kabul ederkenki tek koşulum kişisel duruşum ve demokratik haklarımı kullanıyor olmaktan dolayı baskı 'hissetmemek koşuluydu. Bugün ateistliğim nedeniyle 'ahlaksız' sıfatıyla yaftalandım ve hiç bir zaman duruşumu saklamama rağmen yapımcı Mesut Uçakan tarafından hakarete uğradım. Şu ana kadar bu işle ilgili kararlarınızda etkim olduysa özür dilerim; yanılmışım. Şu ana kadar yaklaşımlarının demokrat (ama belli ki samimi değilmiş) olduğunu sanmamdandır. Bu tacizde TRT torpilli yönetmen Yasin Uslu adına menajeri Yelda Gürkan’ın kötü niyetli çabalarını görmezden de gelemeyiz. Kendisi üzerimde siyasi düşüncelerimle ilgili baskı kurmaya çalışmıştır. Bilginize, tüm emeğiniz için minnettarım...” Kaynak: (Oda TV)
Buralar değerlenecek.

Kaliteli bir dizi.
çok tartışılacak bir dizi olacağa benziyor. burası karışacak vaziyet alın.
oyuncilari kim olacak dizisidir. safak sezer hangi rolu ustlenecek merak edilir.
(bkz: buralar değerlenir)

belgesel gibi yalnız dizi formatında olacak anladığım kadarıyla. güzel duruyor.
Kimine göre gerçekleri kimine göre perdeleri gösterecek dizi.
Ortalık karışır mı bilmiyorum ama çok fazla yorum yapılacak gib duruyor. Vesselam.