bugün

(bkz: imzayı nereye atıyoruz kardeş)
asıl bukelemunların bu oyunları oynayanların olmasıdır. tek hedef gündem değiştirmek, takımı yeniden kenetlemek, taraftarları susturmak ve yönetim istifa söylemlerinin önünne geçmektir. tıpkı aziz yıldırım'ın kaçan şampiyonluktan sonra sözde istifası gibi.
Gündemi değiştirmek istiyor diye suçlayanların, kendi takımlarının ve başkanlarının gündem belirlemekte ne kadar aciz, ne kadar silik olduklarını itiraf ettikleri dert olma durumu.

Abicim gündemi değiştiriyorsa Fenerbahce taraftarının gündemini değiştiriyor, anlamadığım sizin ağzınızla götünüzün yerini niye değiştiriyor? Sen kendi işini gücünü, maçını, ŞL'ni bırakıp buralarda fink atıyorsan, sen kendin bile itiraf ediyorsun, benim takımım, son derece silik, yaptığı hiçbir şey gündeme oturmuyor, rakip takımın başkanı bir laf ediyor, ben dahil yüzlercesi kendi takımımızı bırakıp sazan gibi peşinden gidiyoruz diye. O zaman sorarız: niye Fenerbahçe Türkiye'dir deyince kızıyorsunuz?.

Manyak mısınız gidin ŞL'nin liderliğinizin tadını çıkarın. Ama biz biliyoruz sizin asıl neden zevk aldığınızı: bizim kucağımıza oturup bizden çok konuşmak.

(bkz: önce çenesine sonra götüne vurmak)
an itibariyle Fenerbahçe spor klübü medyanın orospusu olmuştur ki bu durum içler acısıdır sen koskoca fenerbahçe'sin değil mi ama.
evet fenevli dostlarım eksilerinizi görür gibi oluyorum.
istifa edip camianın baskısı ile geri dönmesi normaldir.aynısı bu gün fatih terime yapılsa terimde aynı erdemi gösterir bizleri bırakmazdı.bu kadar abartılmamalıdır.