bugün

aykut hocayı kendi takımlarının bazı eski topçularıyla karıştıran mallardır. şimdiden muhtemel fenerbahçe galibiyetine ve muhtemel fenerbahçe şampiyonluğuna bok atıp kendilerini avutmak peşindeler. gelin şimdi cahiller, aykut hocanın çalıştırdığı takımların fenerbahçe ile maçlarına bakalım;

istanbulspor 1-0 fenerbahçe
fenerbahçe 2-0 istanbulspor
fenerbahçe 2-0 istanbulspor
istanbulspor 2-0 fenerbahçe
istanbulspor 2-0 fenerbahçe
fenerbahçe 3-1 malatyaspor
malatyaspor 0-2 fenerbahçe
torku konyaspor 2-4 fenerbahçe
fenerbahçe 5-0 torku konyaspor
osmanlıspor 2-2 fenerbahçe
fenerbahçe 2-1 osmanlıspor
fenerbahçe 2-0 osmanlıspor
osmanlıspor 1-0 fenerbahçe
fenerbahçe 2-1 torku konyaspor
torku konyaspor 1-1 fenerbahçe
fenerbahçe 1-0 torku konyaspor

buradan da görüldüğü üzere, yapılan 16 maçın 10'unu fenerbahçe, 4'ünü aykut hocanın takımları kazanmış, 2 maç da berabere bitmiş. yani ''puan kaybı'' olarak bakarsak; 10 maç kazanmışız, 6 maçta puan kaybetmişiz.

yani aykut hoca her zaman çıkıp çatır çutur topunu oynatmış örencilerine. yarak kürek yorumlar yapmayın yani. maç satacakmış falan. siz aykut hocayı okan buruk'la, bülent korkmaz'la, samet aybaba'yla, ertuğrul sağlam'la falan karıştırdınız herhalde.
Geçen hafta rıza çalımbay beşiktaş'a maçı satacak diye senaryolar üretenler gibidirler.

(bkz: 4 nisan 2016 kasımpaşa beşiktaş tiyatrosu)
haklıdırlar. ben olsam ben de satardım. fener şampiyon olacak ligde rekabet olması için. açık ve net.
Konu Rıza Çalımbay olsaydı, artılayacağım başlıktır.
göt olan mallardır. noldu lan ibneler? aykut hocayı sizin eski futbolcularınız gibi orospu çocuğu mu sandınız?