bugün

şuana kadar bana bu olayı kim anlattıysa 'genelevde başımdan geçen bişey' diye kendi yaşamış gibi anlattı. dünya tarihinde sanırım yoktur böyle bir olay ya. Bütün türk erkekleri aralarında kendi hikayesiymiş gibi anlata anlata herifi harbiden orospu çocuğu yaptı şuan türkiyenin tamamı balkanların yarısı biliyor çorapçı abimizi.
hugonun amınakoyayım diyen çocuk benim diyen bir milyon kişi bulabilirim.
2007 senesinin ramazan ayinda, karakoy kerhanesinde yasadigim bir olaydir aminakoyim buraya ne zaman geldi!
Bu orospu herkese mi ayagini sokma gayesinde yoksa memlekette orospu cocuklarina burs baglayan tesvikci bi pic encee mi turedi cozemedim.

O zamanlar gaziosmanpasa'da buyuk bi firmanin elektronik-bilgisayar yetkili servisinde ekip lideriydim.
iftar yemegi icin biraz erken paydos edip en sokmasindan dort elemanimi galataya goturdum.
Baktim herkes iciyo, dedim beyler ben dayanamicam bi duble raki soyluyorum.
Bu ibneler bos dururmu aminakoyim...
Ver ver ver derken olduk biz acili ezme laamacun.
Kim sorarsa iftar yapmaya geldik sozde.
Abi buraya kadar gelmisken bi karakoy keranesine bakalim mi dedi biri, olm super olur cok merak ediyorum dedim bende.
Merak ediyodum lan harbiden, valla merak ediyodum.
ibnelerin gozleri parladi birden, ahada dedim ramazan ayina bak sen simdi.
Girdik iceri soparin biri bana direkt abi tekirdag mi dedi.
Yuh aminakoyim dedim taniyomuydu lan yoksa beni?
Biraz muhabbet ettik dayi muratlili cikti ve babami taniyo, e ben de babama benziyorum.
Anasinin ami gibi bi sikis anlicaaniz, Uzatmicam.

Zebellah gibi bi kariya abanmak uzereyken 'ayaginida mi sokucan be orospu cocugu' adli cumlenin kulaklarimda yankilanmasiyla yarisini cikarabildigim corabimi tekrar giydim kahkahalarla.
Bi hafta gulduk cocuklarla kendi aramizda.
Ama fakat lakin tek orospu cocugu ben olamayacagim gibi milletin agzi torba da degil hani buzesin.
Olay tam olarak boledir aminagodumu evlatlari.
Basligi acan kardesime lafim yok. O demis zaten ben sikmedim diye.
E sikse nolur, iyi olur amdas oluruz aminakoyim.
Savci kankamiz olur.
Bu amini siktimi tabletinle yazmakta ne zormus avradini sikiim.

Diyor ve size bi siirimle veda ediyorum;

Yeme meyvenin hamini birak kalsin dalinda,
Yirttirirsin buzugu bak tekirdag otogarinda...

Yaylilarda ilyas tetik,
Bas gitarda marcus miller,
Ve vocalde ben deniz.
Hepinize iyi gunler dileriz ...

@civataninyigeni gozlerinizden oper..