bugün

Oje sürmek bana göre iğrençliktir. Hele ki siyah, kırmızı vs dikkat çekici renkler ise daha iğrençtir. Ayağa sürmek ise mallıktır. ilgi çekmek için yapmadığınız kalmadı. Oje, makyaj ile tavladıklarınızın sikini sikiyim. Amsalak mallar.
Makyaj yapsin yapmasın bakımsız kadındır. Burada makyaj kelimesi gecmedi bile. Okuduğunu anlamayan yazarlara aşina değiliz.
Bakımsız toynaklarına oje süren ejderhalar da vardır. Büyük, nasırlı, bakımsız ve çirkin ayaklarına oje sürünce her şey günlük güneşlik oluyor sanıyorlar.

Her halükarda ayaklarına bakım yapmayan kadınla işim olmaz, olamaz. Bu bir tercih meselesi, her iki taraf için de.
Bakımsız kadındır. Oje ayak bakımı değildir evet ama bakımlı kadın, guzel kokulu seksi kremler sürer, pedikure gider, bunlarin hepsini yapan kadin bir de oje sürer. Bunlari yapıp oje sürmeyen varsa ben cinsi seksi bırakıyorum arkadaş. Demem o ki oje suren kadının ayaklari muhtemelen bakımlıdır.

Edit: ayaklarim gayet bakimli demekle bakimli olunuyor ise, biz de kafasi haric 21 diyelim, e diyelim o zaman swh.
usualsuspects'e sorun yaratmayacak kadındır. Ayağın her türlüsüne razıyım diyen bir yazarın sorun edeceğini sanan da zavallıdır.*
başlığa baktım,nickine baktım, entrysini okumaya gerek duymadım.
Kadınlıktan bi haber insan kişisidir efenim. Vucudundaki en seksi yer olan ayaklarina yeteri kadar bakımı yapmamış kadın, isterse adriana lima olsun erkeklerin gözünde en ufak degeri yoktur. 37 numara seksi bir ayak yalamaya, kucuk parmaklari emmeye bir istek uyandırır her erkekte. Bakımsız yurdum kadınları, 39,5 numara ayaklariyla bir de ojesiz gezerek göz zevkimizi ve cinsi seks isteğimizi yerle yeksan etmektedir. Utandırıcıdır efem.