bugün

güney amerika'nın amazon ormanlarıyla taharet sorunlarını giderdiği söyleniyor. düzgün başlık açın ulan.
koli koli travogen göndererek balık uzattığım sorunsal.
(bkz: amerika nın taharet alması)
(bkz: Asya nın duş yapması)
(bkz: antarktika nın çimde yuvarlanması) *
taharet musluğunu kafasına takan zihniyetin ürettiği sorunsaldır. göte kaçan taharet musluğunun attırdığı çığlık vardır bi de aman evlerden ırak olsundur. ben anlamadım bunu yahu aynı entry içinde vajina, bekaret, taharet ve göğüs ucu... bu sorunsalı üreten beyin kıvrımları arasında doğru dürüst bir şey yok sanırım... ha unutmadan, türkiyedeki taharet musluğundan korkup avrupaya yerleşen tüm vatandaşlarımıza benden pizza söyleyin. *
sorunsalın sorun yanı ise avrupaya turist olarak giden türk insanının taharet musluğunun yokluğunu hissedişidir.
götündeki boku sıvadığı elleriyle mastürbasyon yapan milliyetçi muhafazakar avuntusudur.
(bkz: batı nın ahlaksızlığını aldık)
-efenim avrupa taharet almıyor. taharet ihracatımız geçen yıla göre çok düştü.
-yok canım. çok kötü ya. cari açık da büyük zaten. naapçaz lan? ne satçaz avrupa ya?
-maharet satalım. bütün maharetimizi gösterelim onlara.
-komiksin gerçekten komiksin.
-sağolun efenim.
avrupa'lılar için sorun değil mutluluk kaynağıdır. bizim taharet işlemi dediğimiz olayda, ele milyarlarca koliform bakteri yapışır. koliform bakteriler katı-sıvı sabunlar ile elden çıkmaz, özel dezenfektan solüsyonlar kullanmak gerekir...
aslında kimin kuyruk acısına sahip olduğunu gösteren anlayıştır. acıklı.

edit: siz onlara sabunla yıkanmasını öğrettiniz, onlar da size şampuan önerdiler di mi. Boşver.
yedikleri yemeklerdendir. türk mutfağına aşina insanların dışkıları sıçarken sıvanır, ama avrupada böyle bir sorun yoktur; yağ gibi akar. dolayısıyla taharet gereksizdir.
bütün bir türk gençliğini geren sorunsaldır. ben insanların avrupa'ya karşı taharet üzerinden böylesine bir nefret beslediğini sanal alemde gördüm onu söyleyeyim. gerçek hayatta halktan kopuk, kahvelere, varoş mahallere uğramayan bir adamım. sanal alemde gördüğüm, haber link'i veriliyor, avrupa'da bekaret yaşı 14'e düşmüş, finlandiya milli geliri 12.000 euro olmuş, cern'de deney yapılmış, almanya'da zorunlu askerlik kaldırılmış, zorunlu sosyal hizmet'e geçilmiş... gibi haberlerde, türk genci göğüs uçları hunharca ısırılan bir genç kız gibi çığlıklar atmaya başlıyor;

- avrupa taharet alsın taharet! akıllı olsun akıllı! bok kokmamak için parfüm yapan bunlar değil mi? bu adamlara medeniyeti biz öğrettik! hep kuyruk acısı bunlar!! çanakkale zaferi'nin sonuçları!! taharet almayan tipler bunlar!!!

adamlar türkiye'nin önümüzdeki 200 sene boyunca göremeyeceği teknolojileri üretiyor, hayatımızda göremeyeceğimiz özgürlükler sunuyor, bizimkinin tek derdi, ''biz bu adamları çanakkale'de yendik, kuyruk acıları var !!1!!! '' veya ''taharet alsınlar, taharet !!''. ben avrupa devletleri, veya amerika birleşik devletleri'nin yerinde olsam dünya'da kimseyi sevmediğim kadar bu gençleri severdim. ortadoğu'nun önemli devletlerinden türkiye cumhuriyeti'ni ben kapımda hizmetçi yapmışken, o ülke'nin en dinamik kadrosu'nun benim hakkımda düşünebildiği en büyük fikir, ''teharatt alsınlarr!! ''. ben varya bu adamlara senede 10 gün avrupa, amerika turu hediye ederim, pizza* ısmarlarım...