bugün

Evet sıçıyor. çünkü başkanlık geliyor türkiye üstündeki kötü emellerinin gerçekleşmesi imkansız oluyor. sadece avrupa değil düşmanımız olan tüm dünya sıçıyor. ondan bütün bu çırpınışlarınız ama merak buyurmayınız. sonuna kadar evet!

erken gelen edit: eksilerinizi bekliyorum avrupa kılı kemoşistler.
edit: höst bana çomar olan insan olsa.. ama pandaymış. pandaların seçme hakkı olduğunu sanmıyorum fikrini içinde tut yazarımsı.
edit2: ıyk beyin yerine bok barındıran kemalhoştlar başlık altına birikmiş, hadi başka kapıya burada zır cahile yemek yok.
beklediğin gibi eksini verdim çomaroviç.
edit sonrası gelen edit: pandaların seçme ve seçilme hakkı yok ama en kötüsünü bile senden çok seviyorlar çomaroviç. o kadar değersizsiniz şu dünyada..
kendisini katar, avrupa'yı türkiye sanan malın halüsinasyonu.

adamlar her anlamda üretiyor. senin boklu çomarlarına ihtiyacı mı var ab'nin? böyle deyince hemen vatan haini ilan eder, ab özentisi olmakla suçlar şimdi bu geri zekalı.
dünya enerji ve gıda darboğazına doğru sürükleniyor, bundan mütevellit sıçtığı iddia edilen avrupa'nın fransızı solar panelden oluşan yollar, bu şekilde şarj olan araba projeleri üretiyor.

kurbanda ne kesiyoruz? angus mu?

tohumu israil'den alan, akşam yemeğinde kola ve danone tüketen bir takım asalakların iddiasıdır. insan önünde duran şeyi göremeyecek kadar kör olmasın.