bugün

hepsinin kokusu aynı olduğu halde satan karının "valla kocama da aynını aldım" vs gibi basit taktiklerle kandırdığı gerizekalı mal tiptir.
(bkz: FurkanR)

Buyrun benim. Ayrıca fullspeed çok farklı.
Gerizekali kelimesini bitisik yazacak kadar kulture sahiptir. Ayri yazanlarin malliklarindan bahsetmiyorum bile.

(bkz: grammar nazi)
başlarda avon, sonra lacoste, sonra privacy, en son tekrar avon'a dönmüş bi kişi olarak söylüyorum. avon candır.
Olum avon candır lan. Şu anda en ucuz parfümüm davidoff coolwater. Bunun dışında Gio, CK Euphoria intense, Gucci by Gucci kullanıyorum. Farklı zamanlarda ve ruh halime göre parfüm sıkan bir insanımdır. Avon harbiden daha iyidir çünkü elinizi korkak alıştırmazsınız, sıkarsınız bol bol. Ulan hangisini çok sıksam içim gidiyor avon kullan rahat et. *
kampanyaları kaçırmayan insandır.
kokusunu bile denemeden ki sonuçta parfüm alıyorsun lan bütün olayı koku, dergiden şişelerine bakıp parfüm alan insandır.
bütün parfümlerin aynı koktuğunu bildiğine göre; almış, denemiş, memnun kalmamış şikayet eden malın yakın arkadaşıdır.
kullanmayanların çekemediği, bir yerlerine battığı, gayet de gerizekalı mal olmayan şahıslardır.
lisede uğraş bulamayan kızların annesinin avon kataloğu ile sınıfta prim yapmaya çalışması, açılamadığı erkeklere 'ooo o parfüm süper güzel seçim' şeklinde ayak yapmasıdır.