bugün

(bkz: avea nın çekemediği gerçeği)
(bkz: nerden)
değiştirelemez gerçektir. vardı eskiden bitane bende. gariptir ki beşinci katta koltuğun altına sokunca çekiyodu.
apartmanın zemin katında ispatlanan gerçek.
araçla yol alırken, telefon görüşmesi sırasında avealıların görüşmesi sık sık kesintiye uğrar. elektronik haberleşme mühendisi bir arkadaşımın söylemesine göre, bu sıkıntı dünya üzerinde birkaç şebekede varmış, bunlardan biri de avea imiş. neden diğer firmalar bu sıkıntının üstesinden gelebilirken avea gelemiyor diye sorduğumda ise, cevabının alt yapı yatırımları olduğunu söylemişti.

(bkz: ben bilmem)
sevgilimden ayrılma sebebim. o an çekseydi herşey güzel olacaktı.
avealıların problemidir.
ürgüp, mustafapaşa' da çekmemektedir. çektirebilen gelsin. *
avea'lıların sorunudur.
(bkz: sen birde vodafonu gör)
odamda çekmiyor arkadaş, daha ötesi var mı?
vodafone a geçme sebebidir.
yalan olma ihtimalini düşündüğüm gerçektir.
gerçek mi dedim ben? ee neden bugun aveaya geçtim o zaman
HER YAğMUR YAğDığıNDA ORTAYA çıKAN GERçEKTiR.
turkcell kullananların güldüğü durumdur ammavelakin, ay sonu fatura geldiğinde de bi tık morarma olur elbet. öyle böyle değil çok pis koyuyorlar hacı.
standart tarife kullananlarda sorun yokken, yüksek kotalı konuşma paketi kullanan abonelerin korkulu rüyası haline gelmiştir, zira 10 dakikalık bir görüşmenin tamamlanması için ortalama 3 arama yapmak gerekmektedir. avea müşteri hizmetleri aranarak durumdan şikayetçi olunduğunda ise sizin telefonunuzda sorun vardır diye topu size atmaya çalışırlar. genel bahaneleri bulunduğunuz bölgede baz istasyonu iyileştirme çalışması var olur ama hadi burada çalışma var, şehrin heryerinde durum aynı diye karşı çıktığınızda ise ekiplerimize şikayetinizi bildireceğiz diye baştan savılırsınız.
kutuplardada çekmez bu hat. yalancıdırlar yani. eskimolar rahatsız.
(bkz: avea nın çekilemediği gerçeği)
vodafone nun çekmediği gerçeği kadar doğru olan durumdur.
izmir için çok acı bir gerçektir hem de...
yanlış önermedir. benim yatağın ucunda çekiyo.
evet çekmez. adamlarda para var sonuçta.
Evet aynen öyle.
hat değiştirme sebebidir.
Turkcellin çekmediği yerde çekiyor mesela hatta ben çekmediği bir yerle karşılaşmadım şu ana kadar.