bugün

ruhsal arınma yöntemleri aurayı güçlendirir. mesela et gibi hayvansal gıdaları kesmek, ölü gıdalardan (her türlü donmuş veya paketlenmiş doğal olmayan gıdalar) uzak durmak, pozitif düşünmek, negatif ortamlardan ve insanlardan uzak durmak, düzenli olarak meditasyon yapmak bunlardan bir kaçıdır. gerçek bir yaşam koçu konuştuğu bir kaç dakikada bile insana pozitif enerjiyi hissettirir. asla yanından ayrıldığında tükenmişlik hissedemezsin. negatifin senden uçup gidiverdiğini duyumsarsın. şarlatanlardan uzak durmakta fayda var. sorunu yaratan biz olduğumuza göre çözümü de bizde başlıyor.
sözkonusu "uzman"ın, aura'nın arızalı yerine sıkışan birkaç yüz tl'yı çekip alması ile çözülecek sorundur.
(bkz: ihlas ev aletleri)
auraya kısaca bir ortama girdiğinde yaydığın enerji denilebilir. Gözle görülemeyen fakat herkesin sahip olduğu hare de desek yanlış olmaz. Son zamanlarda içinde bulunduğum haleti ruhuyimde değişiklik amacıyla alternatif tıpla uğraşan bir "uzman(?)" la görüşütüm ve bana auramın zayıf ve bulanık olduğunu hayat çoşkumu yitirmiş gözüktüğümü ve bulanık auramın akapunktur, enerji tedavileri ve sair yöntemlerle düzeltilmeye ihtiyacım olduğunu söyledi. Artık nasıl bir uzman ve yaşam koçuysa söylediği moral bozucu şeylerden sonra moralim iyice sıfırın altına geriledi. Uygulayacağı yöntemi merak etmiyor değilim bir tarafımda adamın şarlatan olduğunu haykırıyor hadi hayırlısı bindik bir alamete gidiyorum ama nereye