bugün

Ateistliği sadece tanrı tanımazlık olarak bilen, her yerde ben Allah'a inanmıyorum diyen saçma sapan varlıktır.

Çoğu müslümanda aynı durumda. Ben Müslümanım deyip bir kenars çekiliyor.
Ama müslümanlığın sadece müslümanım demekle olmadığını, müslümancs yaşaması gerektiğini bilmiyor.

Yani ortaya yine tek sonuç çıkıyor.
Cahiliyet.
4 aşamadır öğrenmesi kolay olacak ateisttir. temel felsefe: allah yok din yalan peygamberlere küfür.

1 allaha küfür et.
2 peygamberlere hakaret et
3 kuran yakıp ısın.
4 eksen eğikliği.
çok ayıp eden ateisttir.
katılmakla beraber sözlük, hatta ülke, hatta dünya ile ilgili yaptığım bir tespiti paylaşmak istiyorum.

herkes kendini bilinçli sayıp başkasına cahil diyor arkadaş.

hiç duymadım ben müslümanım ama cahilim, ben ateistim ama cahilim diyen.

sağcısı solcusuna, solcusu sağcısına, müslümanı ateiste, ateisti müslümana cahil diyor.

hem sözlük olarak hem tüm dünya olarak bir kabullenememe ve tahammül edememe veya dışlama, aşağılama durumumuz var üst düzeyde.

sokakta bile herkes "hepinizden nefret ediyorum amk tipinizi sikeyim" bakışıyla geziyor.

millet artık ırkçılıkta, dışlamada falan aşmış düzeyde. bakışlarla katliam yapıyor .

özet:

http://i.imgur.com/ttZB61N.jpg
tanrıyı kabul etmeyen herkes ateisttir. bunun dışında bir kuralı da yoktur, ateist olmak için gerekli başka bir durumu da yoktur.

din düşmanı olması kendini bağlar ve ateizme bu engel değildir, bizde mezhep farklılıkları olmaz. dini yorumlarsın bu dinle bütünleşik olur ama ateizmi istediğin gibi yorumlarsın bu seni bağlar.

ateizm tanrı fikrine karşıdır o kadar.
dilinden inşallah maşallah vallah billah gibi kelimelerin çıkışını kontrol edemeyen kişidir.
liseli ateisttir. zamanla olayın felsefi değerlerinin farkına varabilirse güzel bir adam veya kadın olabilir. şayet varamazsa ortamların vazgeçilmez taşak malzemesi olmaktan öteye gidemez.

- abi gerçekse beni niye çarmıyo madem yhaa...