bugün

bazı geri kafalı insan müsvettelerinin davranışıdır. bilmezler ki din adında baskı altında yönetime dayalı bir sistemin aciz köleleridirler. kaldı ki ateist olmak demek karı kız düşkünlüğü ve madde bağımlılığı demek değildir böyle insanlar tüm dinlerde ve milletlerde mevcuttur zaten.
Bu düşünce karşılıklıdır.
Ateistlerde, teistlerin rezil, pislik hatta sapık olduğunu düşünmektedir. Adam olmayan adam tarafından açılan 1. entryin ne kadar hakaret ve aşağılama ile dolu olduğu ortadadır. ister teist, ister ateist ol, hakarete, karşı olmak gerekir.
ateizmi popüler olmak , karı kız piyasasını artırmak amacıyla tercih edenleri öncelikle bir kalemde siktir edeceksin. Lakin aşırı duygusallık , naif ama dayanak arayan kişilik (niçe dayıya gönderme var) gibi sebeplerle ateist olanlara daha sempatiyle bakılmalıdır.
ben bir ateistle 4 sene okumuş biri olarak ateistlerin rezilliğini görmedim. kişiyi sadece inancı ya da inanmamasıyla yargıladıkça bir adım öteye gidemeyiz.
siz hiç ondört yaşında kızı annesinin rızasıyla koynuna alan ateist tanıdınız mı?
izin verdikleri ölçüde ateistleri tanıyabiliriz. gerisi kendimizin ateistler hakkında zannettiklerimizdir. araştıran, inceleyen, hakaret etmeyen ateist ve deistlerin, bilinçsizce ateist olduğunu sanan, ateist yobazlarla bir tutulmaması gerekir.