bugün

allah ın varlığına binlerce delil varken görmemeleri
yok çocuklar ölüyor ... gibi saçma işlerle allah yok derler
seni su damlasından insan yapan allah ın mucizesini görmemek
muhteşem bir kaainat sistemi patlama gibi tezat bir olay ile oluşması allah a kanıttır.

dahilik ise ben dahi olmamak istiyorum
ben dahi hepimiz dahiyiz.
müslümanların en doğrusunu ben biliyorum en doğrusu benim dinim sanrısı gibidir.

sen seni biliyorsun ben beni biliyorum.

ateistleri dert edineceğinize katil tecavüzcü allahlıları yola getirmek için uğraşın
aynen öyle, şimdi bunlar deniz atı falan hamile kalıyor falan diyor *

az önce biri kış uykusuna yatıyor ne var ya dedi, komple beden fonksiyonları kalbi dahil duran bir hayvana *

zigot taşımak ne bilmez, dişinin kopulasyon organı ile döllediği yumurtayı deniz atının karnına vermesini çözmemişler, kızancıklar daha.
Eğilsin bir seyine baksin belki akli başına gelir harbi niye bu kadar mallar bende onlar cozemiyorum ) harbi uçuyorlar)).
belkide sen bilgisiz olduğun için öyle algılıyorsundur ?
büyük ihtimalle siz dahi değilsinizdir, etrafınızdakiler aptaldır.
Evet dünyanın şifresini çözmüş facebook sayesinde ateist olmuşlar cidden öyle. Pezevenk hayatın 2 kitap okumamış, bana sorgulamayı öğretmeye çalışıyor.
kendim satanistim ve ve 16 yaşından beri dinsizim ama ateistlerin sürekli böyle olmalarından dolayı artık ateistlerden tiksinir oldum açıkcası. eskiden "düşmanının düşmanı dostumdur" mantığıyla hep sıcak bakardım ateistlere fakat kendilerini altı üstü müslümanlığı reddedip ateist oldukları için bir dahi, bir biliminsanı gibi görüp ukala ukala herkese ahkam kesmelerinden dolayı artık neredeyse hepsinden tiksindim. gerçekten bilgili ve kültürlü insanlar olsa sözüm yok fakat oradan buradan gördükleri aynı argümanları ısıtıp ısıtıp yeniymiş gibi millete sunmları zaten ne kadar boş herifler olduğunu gösteriyor birçoğunun. ayrıca afrikalı çocukların aç olmasından yola çıkıp allah yok sonucuna ulaştıkları gibi bazı "aptalca" argümanları vardır ki, cidden gülünçtür. elbette böyle olmayanlar da vardır, onları istisna tutuyorum ama maalesef birçoğu böyle.
youtubeye "10 madde ateist" yazıp yaptığım videoyu izleyin.