bugün

bu üç harfli arkadaşlar duruma göre türkçe-azerice-arapça ve diğer tüm aksanlarda konuşma özelliğine sahiptir. beyin bedava abi.
Beyler cin min dediniz, kapı tıkladı lan.

Ama her zamanki gibi, bilimin yanındayım.

Olay şöyle oldu: klima açık, içerisi ısındı. Dışarısı soğuk, bu yüzden basınç farkı oluştu ve kapının tam oturmayan dili yerine oturdu. Bu yüzden, kapı açılıyormuş/kapanıyormuş gibi bir ses çıktı.

Ayrıca Cinler başka boyuttan değil mi aq, kapıyla niye uğraşıyorlar ?
varlıklarına inanmamaları. Olmayan şeyi nasıl görücen sonuçta değil mi?
Cinlerin var olmaması.
(bkz: iyi bir çocuk olabilirsen) (bkz: belki cini bile görebilirsin)
evet biz müslümanlar da cinlerle her akşam kahvede batak atıyoruz.

gece üstümüzü falan örtüyorlar...

vücudunuzda bi kafa falan taşıyorsunuz hani, onun da mı hatrı yok bu kadar serkeşliğe, boş beleşliğe...

siktirin gidin leman'da babasına sik kaldıran bukowski 'yi okurken inanç sorgulayıp, çıkışta "gelirken pide aliiim mi babacım" şekline girin.
teistle görmüş mü ki?

kimse görmemiş olum.
yazar arkadaş burada "cinler madem var neden göremiyoruz" sorunsalına ironi yaparak cevap vermiş. yani demiş ki, müslümanlar salak amk, cin yok, o yüzden sikimsonik bahanelerle konuyu geçiştiriyorlar.

yer yer güldürmedi değil.

üşenmedim, okudum, bari okumayan ve okuyup anlamayanlar için özet geçeyim dedim.

bu yazarın nickaltına'da yazmıştım zaten kültür israfı diye. * harbi kültür israfı.
inanmayanların gözüne perde indiriyorlar... dur bir dakika kalbe miydi o.

Kalbede mühür vurmuşlardır ohhh.
Teistlerin beyninde kurup kurup inanarak gördüğü halisünasyonlardır saçmalıklarda denebilir.
gördüklerini ileri sürenlerin tarif etmeleri halinde görmüş gibi olabileceklerini bilip bu işe kafa yormamamaları olabilir. bilenler bilmeyenlere anlatsınlar yani.
içine şeytan kaçanın ruhuna cin işlemezmiş... ama bir de inanıp şeytanlık yapanın ruhuna cin girse bile kurtarmaz...
Mumin kardeslerin anlatigi gibi ters bacakli tipler falansa iyi ki gormuyoruz. Goz zevkimi bozmus olurlardi. Biz gormuyoruz mutluyuz siz goruyorsaniz allah sizi cezalandirmistir lan. Sevinmeyin=)
çünkü yok bu tür saçmalıklar, la oğlum bırakın bu ayakları ya, yalandan kendinizi korkutmayın. inanmayın bu dinci zırvalarına, ateistlere görünmüyormuş, zaten belamızı vermişler. böyle bir savunma mı olur?

iyi biz körüz görmüyoruz iman edenler görüyor bir tek.
cinlerin olmaması.
Meme görürken sıkıntı cekmezler. Sebep tam budur.
Başlıktaki meme yi gören cin min göremez.
cinlerin modası ufolar ortaya çıkınca geçti, yeni trend ne olacak belli değil.
paraları olmamasındandır yoksa aq cini her bakkalda var. lokmalığı bile çıkmış aq.
cinlerin bile siklememiş olması durumu. pes etme sakın, iyi bir çocuk olursan şirinleri bile görebilirsin. sonuçta ateizm gibi bir mantık dışılığın içindesin.
Cinlerin hayal ürünü olmasıdır.
inançlılar da göremez, çünkü bu inançla ya da inançsızlıkla değil enerjiyle alakalı bir durumdur. Onlarla aynı frekansta olmadığınız sürece irtibata geçmeniz mümkün değildir.
(bkz: olmamaları)
cin gören ateist ya müslüman olur yada kafayı sıyırır. bu sebeple ben cin gördüm diyen ateist yoktur.
cin hiç demedi mi, "etuu bi siktir yat uyu mk, tam da tavlamışım hatunu, saokayım ateistine" diye..

tanım: aslen olmayan nedenlerdir...
(bkz: işimdeyim gücümdeyim)