bugün

çok fazla bilinmese de ateizm örgütüne mensupların yaptıkları toplantılarda sıkça gerçekleştirdikleri elim iş.
oda birşey mi denilesi iddiadır. biz toplantılarımızda genellikle işemeli sıçmalı da takılıyoruz. ne var yani, kimilerimiz insan bağırsağı yiyorlar. kimilerimiz ise, beton karıştırıp onu yemeğe çalışıyorlar. tabi kurumadan önce. sonra midede kuruyor. six pack'ten hallice bir karına sahip oluyorsunuz böylece.
3 liraya döner ayran yediğini unutan dingil söylemi.
biz domuz biliyorduk. (bkz: ahh tabi ya evrim)
öğrenilince şaşırtan bilgilerden.
ilk altı ay anne sütü şart, aksi halde bebeğin fiziksel ve zihinsel gelişimi tam olmuyor. at etiymiş peh peh.
ateist örgütü derken anlatılmak istenen nedir bilinmez.
ateistlerin hepsi olmasa da büyük çoğunluğu ya vejetaryen ya da vegandır.
Bu bilgi bile bu zihniyete fazladır.
at yarağıda at eti olduğundan doğrudur.
(bkz: tespit sıçmak)
Gecenin bir saatinde domuz gibi yiyip akşamın dokuzuna kadar yemek yemeyen ve buna ibadet diyen insanlara dert olmuştur.
müslümanlar kendilerindeki eksiklikleri bilip gördüklerinden kan kaybetmemek için olmayan hurafeler uydurmakta akıllarınca insanları dindan vazgeçmelerine engel olmaktadırlar.
iyinin karşısında kötü her zaman kaybeder çünkü bu yüzden karalama çabalarınız.
hiç bir ateist benim gibi düşünmüyorsun diye canına kıymaz.
hiç bir ateist şunu neden giydin bunu neden giydin diye seni yargılamaya kalkmaz ahlaksız ilan etmez.
hiç bir ateist sırf kendi gibi inanmıyor diye kötü birini savunmaya kalkmaz taraf olmak zorunda kalmaz.
yanacaksada kendi yanar başkaları gibi din adı altında yaydığı eşitsiz ve adaletsizlikle seni de yakmaya kalkmaz.
ee ne var ki bunda dedirtendir.
bununla kalsalar yine iyi. tahta yiyorlar tahta. geçen bi tanesi, yolda yürüyen zavallı masum küçücük çocuğun ayakkabılarını çıkartıp yemiş hemen oracıkta.
ateistlerin ata tapması gibi taşşak geçme amaçlı açılan ama sonunda yine sidik yarıştırmaya birbirine bok yapıştırmaya dönmüş başlık. Ne tahammülsüz bi milletiz amk.
ateistlerin insanistler diye adlandırılmamasına şükrettirir.
Hadi bir genelleme genellemenin başarılı bir trol lük olmasını bırakıp ufak bir bilgi verelim.

at eti eski Türklerde sıkça yenilen lezzetli(tatmadım ama değerlendirmeler o yönde)
ayrıca kalsiyum açısından oldukça zengin ve eşek etiyle karıştırılmaması gerekecek kadar pahalıdır.
satanistler kedi ateistler at keser.
şu muhteşem bilgi(!) tüm müslüman ortaasya halklarının aslında ateist olduğunu ortaya çıkarmıştır!

(bkz: yobaz ve zeka)
doğru bilgidir. bir aralar beni de çağırmışlardı. oturup at eti yemiş sonrasında atın kanıyla resim yapmıştık. ama ne yazık ki cemaatin maklube ile özdeşleştiği gibi ateistler at eti ile özdeşleşememiştir.

asıl entryden ayrı entry parçası: şu başlıkta bile küfür eden, işi ciddiye alıp "hmm seni gidi yobaz" diye entryler girenler var ulan. adamın taşak geçtiği besbelli bunu anlıyorsunuz ama içinizde saçmalamak için büyük bir istek var biliyorum.