bugün

son 100 yılın sorunudur. araştırmalara göre kafatası içerisinden, beynin mutasyona uğramış hali "yarrakobeeyni" çıkmıştır. beynin bazı özelliklerini gösterebilse de mantıklı düşünme ve doğru kararlar verme yeteneği gelişmemiştir.

edit: dinci kardeşlerim. adamlar orda size hakaret ediyor beyinlerini kullanmıyor diyor entry girmiyorsun. burda ben karşı atack'a geçiyorum yine entry girmiyorsun. üstüne üstlük onlarca eksi oy alıyorum 1 tane artı oy vermiyorsun. senle nasıl savaş kazanacağız biz ey dinci kardeşim?
beyinden yoksun kafaların savunma mekanizması olarak gayet basit bir şekilde ters mantıkla saldırmalarından ibaret sorunsaldır.
sorguladıkları için inanmadıklarını ele alırsak ve sorgulamanın da ciddi bir beyin gereksinimi oluşturduğunu kabul edersek sorunun cevabını "evet var" olarak rasyonal bir şekilde gönül rahatlığı ile verebiliriz.
(bkz: dincilerin beyinlerini kullanmadığı gerçeği)

bir gerçek var elde, bir de sorunsalımsı işte.
gözlemdiğim kadarıyla ateistler çoğu kez kendini zeki gösterir, iddalarından biri bilim insanlarının inançlı kimseler olmadığı çoğunun evrim teorisini kabul ettiğidir.ayrıca ateistlerin işi her zaman daha kolaydır çünkü;inkar her zaman ispattan daha kolaydır.
allah'ın yazdığı kaderi sorgulayan insan sorusudur.

karışmayın olm allah'ın işine. o ki bizim günde kaç nefes alacağımızı bile kaderde belirtmedi mi? demek ki beyinsizlikle suçlanan ateistin, ateist olması da onun eseridir.

not: agnostiğim.
sorunsalıdır aslında. çarşamba veya başka bir gün olsa sorun olmayacaktır bazıları için.

(bkz: öyle başlığa böyle entry)
(bkz: yobazların sinirlendiğinde hakaret etme eşiği)
herkesin görüşü kendinedir. özgür bir ülkede yaşıyorsanız, insanların inançlarına yada inançsızlıklarına saygı göstermelisiniz.
olduğunun kanıtı ateist olmalarıdır.
(bkz: beyin bedava)
(bkz: bedava ya)
deistlerde olduğu kadar vardır ve bu bir sorunsallık değildir. bende bir agnostiğim ve bu yorumu görünce orta tarafta kalma çizgimden çıkmış durumdayım.