bugün

bari mezarınızı düzgün yere yaptırın da rahat uyuyun lan.
ama sizin için çok üzülecem lan. harbiden bak.
sizi inandığınız o ütopya öbür dünyanızda at sineği gibi rahatsız etmeyi planlıyoruz.
ölüm zaten sondur, sonrası bunu kabullenmek istemeyenlerin kurduğu fantezidir.
hiçbir şey. allah onlar için zaten düşünmektedir.
ateistlere götümle gülmeyi düşünüyorum.
Yok olacaz cenabi hakkin izniyinen.
ilk iş öbür taraftan ufak bir arsa alayım diyorum. ondan sonra arsayı müteahhite verip 2 daire alırım, birinde kendim kalırım, diğerini de kiraya verir fıstık gibi geçinirim.

evet tam olarak bu.
sen dogmadan once ne yapiyorsan onu.

dogmadan once hayat varmis gibi bir de oldukten sonra hayatin olduguna inaniyorsun ya hani tamam inan da o cok acinarak 'benim dinime saygi duy' diye ahkam kesiyorsun ya. heh iste sen de bizim inancsizligimiza saygi duy göt.

insanlara kendileri tarafindan yaratilmis bir allaha inanip da tum olumsuzluklari sinav adi altinda icine atip isyan etmiyorsun ya hani hah iste dinin sebebini senin gibilerin sesini cikarmasini engellemek icin var.

dusun biraz lan dusun!

tamamen cografyadan kaynakli bu dine inaniyorsun, hristiyan bir ailede olsan o ailenin dinini kabul edecektin.

dusun bakalim ortadogu haricinde niye hicbir kitaya kutsal kitap inmemis sadece buralarda peygember var.

her sey sikik bir misir firavununun kendini tanri ilan etmesiyle basladi. sonrasini hepimiz biliyoruz.
bir düşünelim. Ateistler öldükten sonra ne yapmayı düşünüyorlar? Öldükten sonra düşünmek? Hmm ilginç. Hangi beyinle? Muhtemelen solucanlara yem olan beynin bir şey düşünmesi kadar olağan dışı bir cevap bekliyorsun. O zaman bunu dincilere sormak gerekir. Ne yapmayı düşünüyoruz sayın imam?. "Cehennemde sonsuza kadar yalvaracaksınız nihahaha". Sanırım beklediğin cevabı verdi sayın imam. Saygılar.
sen doğmadan önce napıyordun işte bizde öldükten sonra onu yapacağız. Hadi git şimdi bunu düşün ne demek olduğunu anla ev ödevin bu.
öldükten sonra bir hayata inansaydı zaten ateist olmazdı.

bu beyni nerde bıraktın?!?!
Düşünemedi...
Sanki tüm muslumanlar yada hepiniz direk cennete gidecekmis gibi konusuyorsunuz ne ilginctir ki..
ölümden sonra yaşama inanmadıkları için çok bir şey düşündüklerini sanmıyorum.
"Lan zaten inanmıyo bunu mu düşünecek!" dedirten mal soru.
doğmadan öncesi aslında bunun en güzel kanıtıdır.