bugün

yazım hatası yok ateistler cevap verin hadi.
Ağaç kakan evrimden gelmediyse hz. Nuh'un gemisini nasıl batırmadı?
Ateist olmayanların açıklayamayacağı durumdur.
uludağ sözlük.

öyle bir sistem ki bir tuşuna basıyorsun bakınız veriyor, bir tuşuna basıyorsun görsel falan ekliyor. bu görseli 0,3 sn yerine 0,1 sn'de eklese not found hatası verecekken vermiyor, hızını göre ayarlıyor.

sana oy verenleri görebiliyorsun ama diğer yazar istemezse göremiyorsun.

peki şimdi soruyoruz size, böylesi kusursuz bir sistemin tasarlanmasıdamı* tesadüf?

hadi ateyizler bunuda açıklasın.
ateyiz diyen birini ciddiye alamıyorum. *
(bkz: gri hücre yoksunluğu)
görsel
sanatlı bir eser sanatkârı icab eder.
(bkz: allah yoksa bu dağları kim yarattı)
Birşey yaratmak için birşey olması gerekiyorsa, o bir şeyi yaratanında başka birşey olması gerekez mi? Sorusunu akıllara getiren sorudur. Bir şeyi anlayamıyorsak anlamadığımızı kabul etmek ve böyle inanmamak daha mantıklı değil midir?
görsel
subhanallah.
hamd olsun.
allahı yok etmek ise amaç islamdaki inanılmaz saçmalıklarla allah yok olur. allah islam tanrısıdır. arap tanrısıdır. yani bir güç olsa bile bu allah olmamış oluyor. *
görsel
bu hayvan da o kadar akıllı ki düşünmüş taşınmış ve kendine böyle bir sistem yapmış.(!).
not:bunu gururuna yediremeyen bir takım islam düşmanları yazım hatalarına takılabilirler.şimdiden söyleyim dedim).
allah herşeyi bir ölçüye göre yaratmıştır.
zorla köpek ava gitmez dostum.anlamazlar.anlayacak kapasite de olmaya zorlamazlar kendilerini.
(bkz: hala mı amk)
açtığı başlıklar incelendiğinde böyle bir organizmanın (bkz: garip bir yolcu) bunca şeyi nasıl düşünebildiği akıl sahiplerini hayretlere düşürmekte, imansızları "cevab" veremez hale getirmektedir.

ateistler bunu açıklasın açıklayabilirlerse!.. allah-u ekber!..
aha kuş ne ilginç, aha böcek ne garip, aha y.rak ne komplike, aha kürek ne işlevsel; bunu ancak allah ile açıklayabilirim diye düşünen organizmalar için ateistlerden beklenen cevap.

hoş, gelen cevapları da kimsenin açıp okuduğu yok.
koca kitapları karıştırıp düşünmektense slayt üzerinden iman etmek daha işlevsel tabiki.
elbette Allah u ekber!!! (nurettin yıldız).
7. olduğu ve diğer altısının hangileri olduğu merak edilen başlıktır.
Âyetlerimiz kendilerine apaçık olarak okunduğu zaman, o kâfirlerin yüzlerinden inkârlarını anlarsın. Neredeyse, kendilerine âyetlerimizi okuyanlara saldıracaklar. De ki: "Şimdi size ondan daha kötü olanını haber vereyim mi? O, ateştir. Allah bunu kâfir olanlara vaad buyurdu. O ne kötü bir dönüş yeridir." (HAC/72)
ironi mi yapıyorsun ciddi misin tam çözemedim ama;

Ateistten açıklama bekleyeceğine açta biraz ilgili kaynakları oku. Şu nasıl olmuş bu nasıl olmuş? Evrim ile ilgili bir kaç kitap oku kaynaklara göz gezdir anlamaya çalış sonra sor.

Tesadüf olamaz demeden önce tesadüfün nerede olduğunu, nasıl olduğunu öğren.
efendim şu

http://www.odevkalemi.com...arasndaki-fark-nedir.html

görüntüye bir bakınız!.. yetmezse yağmura, rüzgara bakınız!.. bunlar nasıl oluşuyor? nereye, ne zaman düşeceklerini nasıl biliyorlar? tüm bunları ne kalbi, ne beyni olan bu varlıkların kendi kendilerine düşünüp, yapıyor olmaları mümkün mü?

elbette ki kitab-ı azimüşşan'da da belirtildiği gibi saydıklarımızın hepsini gönlünün dilediğince yapan rabbimizdir.

velhasıl, kendilerine "bilim insanı" diyen zındıkların, bu işlerin nasıl döndüğünü araştırmaya kalkması beyhude çabadır. allah'ın ilmine nüfuz etmek ne hadlerine düşmüş? boş işlerle uğraşmaktır bunlar boş...

yine de ateistler bunu açıklasınlar diyorum!...

not-1: 17. yüzyıl kadızadelerinden "bir garip yolcu" adlı ulemanın günümüze gelen el yazmalarından alıntıdır.

not-2:

https://www.youtube.com/watch?v=4xBU67xkfTE
16. Yy. Dedin bullugu yedin. Oglum ben bu halimle tasak geciyorum sizinle ateist olsaydim diyaframi patlatana kadar gulerdim
görsel
izah edebilecek olan varsa buyursun çünkü bu işi nasıl yapacak gerçekten çok merak ediyorum.