bugün

bugünden itibaren' anadolu çomarı' lafına karşılık sözlükte kullanarak fikir özgürlüğümü dibine kadar kullanacağım mottodur. telif hakları bana ait olmakla birlikte isteyen herkes seve seve kullanabilir. kimsenin hak helalliği istemesine gerek yoktur. kullananlara hakkım helaldir.
kızmak sinirlenmek yok değilmi. ifade özgürlüğümü kullanıyorum. sakın olaki hakaret olarak algılanmasın.
not: eksilere bakılırsa ateist ve laik çomarlar rahatsız. ''ne oldi rengunuz soldi''. bir bardak su için iyi gelir.
ulan ahahahah
beyaz zenci demek gibi olmuş ama neyse dedemiz iyi hissetsin yeter ki..
faşist aydın der gibi ulan nasıl günlerde yaşıyoruz ya..
kelime bilgisi, kelimenin günlük hayattaki karşılığı fln hani..ne anlatalım ki şimdi..
ateist ve laik çomar tey tet teyy..
ha bu kelimeyi hiç kullanmazdım ayrıca ben ama demek ki cidden çok içerliyorlar..
kimse de çıkıp demiyor mu ya bu çomar ne demek niye bizi böyle eleştiriyorlar diye..
yok ya olurmu öyle şey..hemen kılıcı çek..

edit:dedecim ehehe vallahi kızmadım kızmıyorum kızamam ben sana kiiii..
Çomarın cehaletten geldiğini bilmeyen yazar söylemi. müslüman olarak ateist ve laik olan hiç bir bireyin cahillikle alakasının olmadığını düşünüyorum.
Abicim biz çapulcuyuz. Bak bizim zorumuza gidiyor mu? Şarkı türkü bile yapıyoruz, gurur duyuyoruz çapulcu olmaktan.
Sen de çomarlığını kabul et ve mutlu ol.