bugün

işleri düzgün gitmediği için sinirlenip "yeter ya ben inanmıyorum sana, görürsün sen" dediği zaman,

allah a bir zarar verebileceğini veya o' nun dinine saldırdığı zaman, bir zararı dokunabileceğini sanan ateist ergendir.

daha doğrusu kendini ateist sanır.

zira allah a inanmakta ve sürekli onunla kavga etmektedir aslında.

"inanmıyorum" dediği zaman allah ı üzüp incitebileceğini sanır.
boşluğa taş atmak boşluğa zarar vermeyeceği gibi allah laf demek de allah a zarar vermez. bunu ateist bilincindedir. zaten boşlukla kimsenin uğraştığı da yoktur.

birileri odine inanıp üzerinize gelirse onlarla mücadele etmeniz odinle mücadele ettiğiniz anlamına gelmez.
tedavi olması gereken ergendir.
teist mite göre şeytandır. şeytan tanrının buyruğunu kabul edip insana secde etmediği için başa gelen olaylar silsilesinde bu ergen haline gelmiştir.

Fakat insan bu mite şaşırıyor. Çünkü Allah denen varlık nasıl olur da başka bir şeye secde edilmesini isteyebilir? bu kendiliğinden politeist bir bakıştır.
zaten bu önerme çok anlamsız Çünkü ateistse Allah'A inanmıyor ki.. inanmadığı bişeye zarar verdiğini nasıl düşünsün :DDD
inanıyor demek ki *
olmayan bir şeye zarar vereceğini düşünen tutarsız sevimli insandır herhalde.
Hayatta oluşu gereksiz insanlardır. Ve bilgi sahibi değildir.
Derhal bir yardım eli uzatılıp doğru yolu bulmasına yardımcı olunmalıdır.
karı kız tavlamak için ateistim diye takılan tiptir.
ateist olunca allahın varlığını kabul etmeyen kişi, varlığını kabul etmediği bir şeye nasıl zarar verebilir. tamamen mal beyanından oluşan bir başlık türüdür.
sana trolleme demiyorum hobi olarak yine trolle ama biraz kaliteyi arttır.
Sozleri, davranislari ve dusunceleri ile din dusmanligi yaptiginda,

Allah a zarar verebilecegini sanan ergendir.

Daha da komigi surekli kavga ettigi allah a inanmadigini iddia etmesidir

Zamani gelince kendisi de gercek zarari kimin gordugunu anlayacaktir

isin kotusu umarim bu zircahillerin cehaletine inanan genc insanlar olmaz da bunlarin yolunu izlemez.

umarim onlar abilerinden akilli cikar.
Var böyle tipler

Allah hidayet versin.

Amin.

Yoksa sonları çok feci olacak.

Yazık.
ateistlerin dediklerinin allah'a zarar verdiğini sanıp, döner bıçağıyla allah savunuculuğuna kalkan itikadı bozuktan hallicedir.

keza ateistlerin varlığını reddettiklerini bir şeye zarar vermek gibi bir derdi olduğunu sanan maldan bile akıllı olabilir.
ateist olursan allaha inanmazsın doğal olarak gerçek olmayan bir şeye zarar veremezsin.

ateist değildir o,en fazla baş örtülü annesi ve takkeli babasına atar yapan bir ergendir.
herkes birbirinin inancına saygılı olmalıdır. o ateist diye müslüman diye hristiyan diye ayrımcılık yapamazsın. ama yahudilere istediğini de. yahudiler kadar sinsi ırk yoktur.