bugün

Ergen özenti kesimin içten içten benimsediği en gülünç ve kahkaha atılası bir felsefedir. Bir yöntemde olabilir.

Twitter'da yazarlar, facebookta durum güncellerler.

iki forum gezerek saçma sapan öğrendikleri bi sike yaramaz bilgilerle ortalıkta dolanıp dururlar. Bir de ben rockcıyım havasına girerler böyle. Ay siktir olun.

Şu günlerin modası da bu zaten, agnostik ve ateist olmak. Yeni öğrendiği iki satır kulaktan dolma bilgilerini arkadaşlarına falan satar. Ben kuulum sizden ayrıyım havasına girer. Ama bilmediği bir şey vardır, götünün fena kalktığı.

Ne diyelim akıl fikir.
(bkz: iyi bok yedin affedersin)
(bkz: tüm ateistlerin tırstığı tek detay)

sayesinde en önemli detayı atladıkları fenomen. marjinal olup da kendini bi bok zannetme durumu afedersin.
bu şahısların kalp gözü ile hayata bakmaları gerekmektedir diğer türlü kendini bir şey zannetme yolunda manasız adımlarla ilerlemeye devam edeceklerdir .
böyle bir durum vardır. ve son derece yanlıştır. tabi bunu sadece ateistlikle bağdaştırmak olmaz. bunu dinler içinde geçerli olduğunu unutmayalım. küçük yaşlardan itibaren çocuklara dayatılmış bir din ve bu din yüzünden araştırmayı, sorgulamayı unutmuş bir birey. sonucunda ateizm veya diğer non-teistik hareketlerle tanışınca öğrenmeden bilmeden farklı ve doğru geldiği için hemen kabulleniyorlar.

sonuç olarak bir insana din felsefei 15 18 yaşlarından sonra verilmeli ve kendi tercihi yapılması sağlanmalıdır. yoksa hiçbir şeyin hiçbir anlamı olmayacaktır. teistleri ateistleri asla anlamayacaktır. çünkü çocukluklarından bu yana tek doğru din veya hak din vb şeyler sürkeli lense edildiği için diğer fikirler her zaman önyargı ile bakıyorlar.
ateist olmayı özentilik şeklinde yapan kişiler var malesef. bol bol kitap okutulmalı, eğitim verilmelidir. ondan sonra bilinçli olarak çıksın adam gibi ne olacaksa olsun.