bugün

normali kedi kesen satanisttir.
Kendini övmeyi seven ama iyi entry attığını gördüğüm yazardır. Takibe aldığım ilksin.
(#24424286) yazara bir şarkı hediye etmek istiyorum:

Candan erçetin - dünyada ölümden başkası yalan.
Bir şeylere değinmeye çalışan yazar.
Dinsizin hakkından imansız gelir. Yoksa tam tersimi.
mesele sadece araba mı akp li halk herkes bir şey yazsa varya dünyanın en kalın romanı olur.
16 yaşında değildir. 16 yaşında ki biri bu kadar yazıyı nasıl yazar,bu kadar gerçeği nasıl görür. hem bu kadar gerçeği gören biri 16 yaşında olsa bile sizden çok daha akıllı ve düşüncelidir.
adlarına yıllardır şarkılar yazılan fakat şahsımın henüz tanışamadığı değerli kişilerdir.
bazı yazarların aklından şüpheli. lan her atatürk ü seven, her akp nin hatasını eleştiren kemoş mu oluyor. ben sağcıyım ama atamı da çok seviyorum.
fakir fukara yazar. takmış başbakanın arabalarına. çenesi de yotulmuyor ha.
Açtığı başlık ve attığı mesajla çelişen bir yazardır.
tipik bir kemoş. tatlı su milliyetçisi.
en iyi kurt olu kurttur diye baslik acip, altina olumsuz yorum yazanlara ozel mesajda "terorist misin?" diye soran yazarimsi. dusunceleri, mantigi( insan oldurmeyi dusunebilen ve amaa onlaar teroriiist diye dusunebilen mantik) ve cumlelerine bakildiginda beyninin daha gelismemis oldugu gorulebilir. tahminim 16 yasinda olduguna yoneliktir. dosya kapanmistir.
akplileri bir türlü uyandıramayan yazar.
tapmayın şu partiye yahu. yanlışları çok diyorum. bu konuda bir çok başlık açtım.

yanlışa yanlış demeyi öğrenin artık.
chp de aynı pislik, mhp de aynı pislik. tüm siyaset pislik aslında.
atatürkü seven herkesi seven yazardır.
hayret edilesi yazardır.

(bkz: #22668593)
nicki öylesine aslında müslüman da.
tek amacım ateistlere darbe indirmek.
Duşa sokan yazar.
(bkz: bütün mahalle tren olmuş)
dinsizin hakkından gelen imansız.
(#17302147) seni gavur dağlarının doğusuna davet ediyorum.
satanist diken ateist ile akrabadir. dikenin yani doktorlarin ateiz olduguna delalet eder.
başka troller varken bizim ilgi çekmek istememiz ne haddimize.
ilgi çekip ünlü olmak için uludağ sözlükte yazan yazar.
(bkz: şeytan/#16792257)

aşk ve nefreti bir arada yaşayan yazar.. *