bugün

(bkz: has kemalist)
Büyük ihtimal vakti zamanında cemaat abiliği/ablalığı yapmış kişidir.
Şahsen ben bin tane atatürk resmi ile sürekli aynı gün bayram ile ilgili entry girenlerden rahatsız oluyorum ve oldum.

Türkcell bir reklam çıkarıyor ensara verdiği destek unutuldu helal olsun çekildi.

29 ekim prim ve like kasma bayramı oldu.

Aaaa ne güzel türkcell atatürk ü dinletiyor ne güzel diyen tipler 15 temmuz da tayyip i dinletiyorlardı sövüyordunuz unuttunuz mu ?

Facebook ta şeriat isteyen tipler like için cumhuriyet bayramı kutluyor.

Ya da akp li bir a şirketi ürünü satsın diye atatürk lü ürün basıyor buradan para kasıyor. Helal olsun deniyor ama firma binbir yolsuzluğa bulaşmış.

Sırf bu tipler yüzünden bayram kutlayamaz olduk.

Ülkenin alayı balık hafızalı.
doğru olmakla birlikte eksiği olan normal vatandaştır. çoğu kamalist sadece primci değil terör destekçiliğini ve mandacılık düşüncelerini atatürkle aklıyor maalesef..
Bu köprünün altından daha çok sular akar, atım da şurada otlayadursun.

görsel
Bundan onbeşsene evvel kemalistlerin genelinin pirimci olduğunu söyleyebilirdim.. Fakat artık musta kemal pirim yapmıyor. Bu sebeple kemalizmi savunanların genelinin samimi olduğunu zannediyorum. ne kadar yanlış yolda olsalar da samimiler.. Tabi hem kemalist hem müslümanım diyenleri hariç tutuyorum. Ne şiş yansın ne kebap der gibi.. Hem kuran hükümlerini istiyorum hem kuran hükümlerini istemiyorum diyen iki yüzlüleri istisna tutuyorum.
her düşünceden mutlaka bir primci vardır. en başta genelleme yapıyorsan orada kaybedersin zaten.