bugün

60, 80 darbecilerini bilmesek inanma payı olabilirdi belki.
Yıllarca bu milletin enesinde boza pişirenler,banka hortumlayanlar,ihaleleri kendilerine alanlar hep atatürk maskesi takıyordu.
atatürkün bıraktığı mirası iş bankası ve diğerlerini yiyenler olmasa onların kandırdıkları atatürkcüler de olmaz .

atatürkü diri tutumak bu bakımdan çok önemli yiyicileri için !

yiyemeyen atatürkcüler bir numaralı enayi oluyorlar yani .

atatürk ama elde var sıfır !
hangi atatürkçüyü tanıdıysam hep kelek gördüğüm durumdur. içinden bir tane iyi çıkmaz mı.
sapına kadar atatürkçüyüm. bunu bi yazın kenara.

ancak bir adam(veya kadın) kendini "birşeyci" olmakla takdim ediyorsa, neyci olduğu hiç önemli değil, o kişiden zarar gelir. bu atatürk de olur, türkçü de olur dinci de olur kürtçü de olur amerikancı da olur. birşeyci olmaya ihtiyaç duyan, bunu üst kimliğine yerleştiren kişi, şahsiyeti eksik kişidir, ondan da uzak durun.

sonuçta atatürkçü düşünce derneğine çöreklenmiş bir grup çomar da var. en büyük zararı da onlardaqn görüyorum ben, adam dışlama, dedikodu, fitne, fesat hepsi var.
Din ve atatürk, bu ülkenin iki temel sömürge aracıdır.
Her atatürk maskesi takanın da, eylemlerinin cumhuriyetin kurucu değerleriyle uzaktan yakından alakası yoktur.
Alnı secdeye değen adamdan korkmayacaksın lafına benzeyen ve 5 para etmeyen laftır.

Yılmaz özdil ne güzel kekledi böylelerini. 500 sayfalık köşe yazısını büyük puntolarla böylelerine 2500 tl'ye kitlemişti. Diğer tarafın adamı da yanmayan kefen, namaz kılan seccade satarak yolunu buluyordu.

Keriz olmayın lan.
"Atatürkçü" ile "Ataputçu" düşüncenin farkına varamayan zavallı biri daha...