bugün

son zamanlar da atatürk düşmanlığı güden bazı dindar kesimlerin mutlu olduğudur.

atatürk türkiye cumhuriyetini kurdu, bazı zihniyetsizler geldi babasının yeri gibi at koşturup, bu güne kadar koruduğumuz bir şerefi yok etti.
yurt dışından gelen insanlar bile atatürk gibi bir ulu önderi biliyor. bilmekle kalmayıp ona saygı duyuyorlar. anıtkabir sürekli akın akın turist kaynıyor. peki ya biz!
atatürkün uğraşlarını boşa çıkarmak ve onu unutturmak için elimizden geleni yapalım.
şerefsizliktir.
merak ediyorum, bu ülkede atatürk putlaştırıldı diyenlerin babası mı kurdu bu vatanı!

adam size tertemiz bir vatan bırakmış, libya mı olmak isterdiniz! ırak mı olmak isterdini! suriye mi olmak isterdiniz! yoksa iran mı!

yakında irana döndüğünde, yolda yürürken gözümün içine baktı denilen kadın taşlandığında, biz birbirimizi seviyoruz dediğin eşin sana kuma getirdiğinde, ne yapacaksın!

okul kitaplarından atatürk kaldırılmış, türkiye haritası kaldırılmış, türk bayrağı kaldırılmış, andımız, istiklal marşı, vs.vs.vs.
değişen bir türkiye bizi bekliyor. yakında bir libya, bir suriye, bir ırak, olacağız...
bu iş ana babaya kalmıştır.

artık her birey kendi evladına ecdadını anlatacaktır.
önceki nesiller unutturmalarının mümkün olamayacağının farkına varılması sonucu yapılan hamledir.başarılı olamayacaklarını onlarda biliyorlar ama heves işte.
(bkz: umut fakirin ekmeğidir)
Sevmek ayrıdır diktatörlük uygulamasını kaldırmak ayrıdır, ayrıca evet senin benim dedelerim kurtardı bu vatanı gidip tek basına savaşmadı ya bu adam, bütün Şeref ve kemâlâtı tek bir şahsa verip ordunun şerefini kırıyorsun, vatan mudafaasina hizmeti olmuştur ama o olmasa başka komutanlarda o ŞANLI orduyu kumanda edip zafer kazanacakti, o saygı duyup büyük insan diyen yabancılar kendi fikirlerine hizmet etmiş bir adamı kotulemezler.
(bkz: git biraz tarih oku dostum)
diktatörlük uygulamasını kaldırmak ayrıdır, yerine kendini koymak ayrıdır.ayrıca bütün şeref ve kemalatı şahıs tek başına padişah olarak alabilme imkanı içerisindeyken bunu yapmamış,halk ona bunu takdim etmiştir.ve ayrıca ordunun şerefi bugünkü kadar hiç bir zaman kırılmamıştır.ve yine ayrıca hiç devlet adamı,hiçbir devlet bu günkü iktidar elemanlarını eleştirmemektedir ve göklere çıkarmaktadır.
(bkz: ingiliz arşivleri)
not: iyi tarih okuruz.
Atatürk demek özgürlük demektir.
Atatürk demek emperyalizme büyük bir darbedir.
Atatürk demek bayan vatandaşlarımızın her alanda baylarla eşit olmasıdır.
Atatürk demek misaki milli sınırları içinde herkezin huzur içinde yaşamasıdır.
UNUTTURMAYA ÇALIŞANLARI TARiH AFFETMEYECEKTiR.