bugün

bir eksiklik midir yoksa liderlik ciddiyeti midir bilemediğim durumdur, zira bütün fotolarında sert bakışlıdır, böyle halkına karşı gülümserken hiç fotosu yoktur, ne bileyim insan bikaç espiri yapar, fıkra anlatır insanları güldürür eğlendirir kendisini halkına sevdirir, ama maalesef atamızın böyle bir yanı yoktur, bu açıdan talihsiz bir milletiz, mesela şöyle tayyip erdoğan gibi "bay kemal" gibi muhalefete falan mizahi bir üslub ile yüklenseydi falan bizde biraz "aaa bak atamız nasıl espirili adammış" falan derdik ama maalesef yok işte yok yok yok....

bence geometri kitabı yazacağına "karadeniz fıkraları" isimli bir kitap neşretseydi daha faideli olurdu...
doğru değildir elbette. kara mizah yönünde sergiledikleri bugün dahi akıllardadır.
(bkz: 61 yapar)
adam osmanlı devletini sonlandırıyor ve üstüne rakı içiyor daha ne olacak amk. sonra özgürlüğü olmayan insanların gözüne gözüne en azından resmide olsa özgürlük sokuyor arddından çocuklara okuma yazma öğretiyor bide bakmışsın zeybek oynuyor kahkahaarla zeybek oynuyor. bütün bunları yaparken düşünen adam heykeli kadar katı olmasını mı bekliyorsunuz tarram. elbette vardır mizahi yönü yanındamıydın amk. gördüğümüz 5-10 kaytıttan ibaret. zaten çoğu sessiz. ben sana troll olamazsın demedim tron olamazsın dedim.
atamızın değerini eksiltmeyendir...
haksızlık etmeyin.

(bkz: şapka kanunu)
tuğla sakallı şeyh, tam Pelinsu'yu rabia yapmaya çalışırken, Pelinsu'ya dert olmuştur. şeyhin de konsantrasyonu bozulmuştur ve tabiki Pelinsu'yu hakkıyla yapamamıştır rabia.

(bkz: bu da sana şapka olsun)
yanlis tepsitidir.. (bkz: atatürk ün yüksek seviyedeki mizah anlayışı), ayrica gökten indigi sanlian kitaplar lafına halen gülümseyebiliyorum..
iftiradır.

"türk milleti çalışkandır." bundan ala mizah mı var?