bugün

sözlük yazarları içerisinde atatürk yandaşları ya da yandaş olmayanları tarafından bilmeyerek te olsa atatürk'ü küçültmektir. atatürk bu ülkenin kurucusudur, ne tartışıldığı ki aslında tartışmadan ziyade neyin geyik konusu yapıldığının bilinmesi gerekir. *
kimsenin gücünün yetmeyeceği ucube bir fikirdir. silin efenim kafanızdan. ütopyadır o.
(bkz: siktir diyorum)
atatürk rüyalarına girse altına sıçacak olan yazarların boşa çabaları.
(bkz: hayallerde yaşıor bazı ibneler)

yok efenim atatürk yaşasaymış alacağı oy barajı geçmezmiş de, bilmem ne de.
bırakın bu ayakları gençler.
atatürk sevdalısı milyonlar varken, tayyib otursun sussun.
evet. haddimizi bilmek lazım. koskoca atatürk hazretleri. çarpılırız alim allah. görüyor musun atam ne halde gençlik. hay allah.
böyle birşey olamaz, mümkün değildir. türklükten zerre kadar nasibini almamış onun bunun çocuklarının hayalidir..
arkadaşım atatürk'ün doğru olduğuna bu kadar inanıyorsan, neden eleştirisinden bu kadar korkuyorsun? altın çamura da batsa değerinden bir şey kaybetmez. e o zaman eleştiriden bu kadar korku niye. hayır yaranız mı var? yahu sevgi zorla olur mu? seviyorum ben bu adamı, insan olarak seviyorum, lakin kemalistler zaman zaman beni kemalden tiksindiriyor.
meydanı boş bırakmamaktır amaç. (bkz: hayallerde yaşıor bazı ibneler)
atatürk'ü çok sevdiğini beyan eden primitif prim adamları önce türkçe okuyup yazmayı öğrenmekle başlayabilirler işe pek ala...

(bkz: yok etmek)
mesele atatürk'ü tartışmak olmamalı. mesele altı ilkesini tartışmak olmalı. bunun için de yeterliik gerekir. sözlükte bu yeterlilik varsa buyrun tartışın ama geometri kitabıymış, yok uçak fabrikası kurmamış, şimdi olsa kaç oy alırmış gibi geyik muhabbetleri geçiniz!
canı sıkılan başlığa entry girilsin isteyen atatürk hakkında başlık açıyor.

genel atatürkçü zihniyet. başka bir şey değil. tartışma çıkartim dikkat çekim. falan fıstık. bu grubun bide kürt türk başlığı açanı var.

son tür ise sözlükte cinsel içerikli başlık açmakta.
görsel
atatürkü yok etmek demek bir milleti yok etmek demektir. atatürk orada o denli cesur durduğu için biz namusun, gururun anlamını biliyoruz.

tabi bilmeyenler varsa -ki sözlükte epeyce var- bu onların kendi haysiyetsizliğidir.