bugün

tüm özgürlüğünü, hür iradesini yitirmiş insandır. boşuna yaşıyordur, harcadığı oksijene yazıktır.
televizyona çıkmış olan insandır. hakkında ölüm emri verilmesinden sakınıyordur. yoksa vakti zamanında katıldığı eylemde polis dayağı yiyip, çocuğunu düşürecek kadar yürekli olan insandır.
türkiye'nin şu içinde bulunduğu durum düşünülürse, boş yere korkan insandır. korkmak şöyle dursun, yüreklenmesi bile gerekendir.

de evladım, korkma! ne yakarız seni, ne de kılıçla kafanı gövdenden ayırırız.
atatürk'ü sevip sevmeme özgürlüğün var tabi ki. ancak, işi hakaret boyutuna getirilmemesi gerekir. yok ben atatürk'e hakaret edeceğim dersen; çıktığın yere geri sokarlar azizim benden söylemesi.
doğru şeyi yapan insandır. haddini bilmelidir.
atatürk'ü sevmiyorum diyen kızın başına neler geldiğini, kemalist tayfanın ağzından salyalar saçarak ettiği küfürleri hatırlayan ve bu yüzden korkan insandır. eğer sözlükteyse eksilenmekten korkuyordur bir de. mesela şimdi ben "atatürk 'ü sevmiyorum" dedim. evet evet sevmiyorum gayet açık ve net. ne askeri ne de devlet adamı olarak yetenekli olduğunu düşünmüyorum,diktatörlüğe varan uygulamalar yaptığını düşünüyorum mesela. hatta o olmasaydı babamın kim olduğunu yine bileceğime de eminim. evet şimdi kemalist arkadaşlar eksilemeye başlasın, sevgili moderatörler de beni yine çaylaklığa düşürsünler. hadi canlarım benim.
zor bir konu aslında. düşünceleri belli bi kural içinde söyleseler, insanlarda bu düşüncelere saygı duysa hiç sorun olmaz.
Sevmiyorsa keyfi bilir tabi de, son dönemlerde moda haline geldi bu tür söylemler. Sorduk mu? Sevmiyorsa saklasın zaten içinde bence. Ille de ifade etmek zorunda değil. Ha ifade edecekse de etsin, kime ne yararı var bunun?
en asil duyguların insanı falan değildir, ödlektir.
ağzından salyalar aka aka atatürk'e hakaret eden insanların kuklasıdır.
atatürk ü sevmeyen insan türk degildir, nankördür ve şuan aldıgı nefesi hür iradesini onun mücadelesine borçludur bunun bile farkında degildir.esas atatürk ü sevmeyen zihniyetlerin harcadıgı oksijene yazıktır !!