bugün

Atatürk ü savunan entrylerin anında eksilenmesidir.nedir kardeşim derdiniz? nedir yani bu düşmanlık? kendinize sövülse bu kadar kinlenmessiniz. nankörlük hastalığına mı yakalandınız? diye sorası gelir insanın.
atatürkü savunayım derken solcu olmayanları karalarsak kaçınılmaz sondur. gerçi savunmadığınız zaman, yada sizin atatürk savunucusu olmadığınız yaftasını yemenize sebep olacak entry ler girdiğinizde daha fazla eksi yönde oy alıyorsunuz. bunlara kafayı takmamak lazım...cool olmanız yeterli...

not: başlık başıma kalmış resmen...
atatürk' ü savunmak adına dindar insanlara küfür eden kemalistlerin düştüğü kötü durum.
hadi bekliyorum. eksilerle boğun beni. elinizden geleni yapın. ben nankör değilim yediğim çanağa işemem kardeşim.
kardeşim benim ne dindarla, ne şakirtle, ne de başkasıyla işim yok. yalnızca atatürk yok kuranı çöpe atmış falan filanmış olayına entry yazdım kemalistte değilim. vefakar bir insanım sadece. ama düşmanlık yaparcasına eksi oylandığını görüyorum rica ederim iftira bari etmeyelim ya caizmi iftira diyorum.
şiddetle fem yurdu ögrencileri. (bkz: atatürk tek başına mı kurtarmış vatanı)
ayıptır beyler
atatürk 'ü överken sanki kötü bir şey yapıyormuşçasına muamele gören bünyedir. halbuki ' atatürk olmasa biz yine doğardık, ama babamızı tanımazdık' . ama o olmasa başkası çıkardı bizim amca oğlu vardı ben onlardanım derseniz o konu da ayrı bir mesele, kimse çıkmamış kardeşim... atatürk ve silah arkadaşları, onlar olmasaydı yorum yapma yetinizin, özgür iradesini şimdikinden bile az olacağını düşünebilmenizi dilerdim... ama sanırım herkes boşuna konuşuyor.
her doğru olan entry gibi her işine gelmeyen başlığı eksilemek gibi birşey.insanımız artık araştırmaktan aciz durumda ve ne duyarsa ne görürse ona inanmakta.inanmakla kalmayıp taparcasına savunmakta.bakalım bu adam ne demiş neden böyle demiş demek yok bana ters ise hemen kötü oylamalıyım.herkes için söylüyorum şucular ya da bucular değil çoğunluğun yaptığını söylüyorum. aklımızla hareket edelim bu gibi durumlada.
olsun varsın - yağmuruna tutulalım. bi terim vardır, bu vatan 30 kupona alınmadı.
atatürk'ü savunacağım diye işi ona tapmaya getirirsen, atatürk'ü savunacağım diye körü körüne devrimlerini savnursan, atatürk'ü savunacağım diye senden olmayan herkese fetoşçu damgası vurursan, atatürk'ü savunacağım diye milletin anasına avradına söversen gayet normal bir durumdur. dayak yemediğinize dua edin.
atatürk'ü savunmak boynumuzun borcudur, zoruna gidenin borusuna gitsin.
haini bol memleketimde normal durumdur.
umrumuzda olmayandır. her zaman atatürk ü ve fikirlerini savunacağız.

(bkz: demirden korksak trene binmezdik)
Bazı gerçeklerin farkına hala varamayan, Atatürk'ü savunacağım diye heykellerine tapan insanların yaptığı yorumlara eksi oy vermek...
çekememezliktir. tabi karmayı umursayanlar bu duruma üzülürler. herkes değil.