bugün

yaratılanı sevmek. yaratandan ötürü.
aklıma çocukluğumu getiren başlık.
-anne ben en baştan allah'ı seviyom, sonra atatürk'ü sonra seni seviyom. ama üzülme taam mı?
-tamam kızım, ama ben en çok seni seviyom.

ayrıca tartışılması gayet saçmadır. atatürk vatanı kurtaran bir liderdir, allah ise onu yaratan yaratıcı. ikisi nasıl kıyaslanabilir ki?
demirel olsaydı, "gördükte sevmedik mi" derdi.
saçma ve atatürk'ü gerçekten seven ve onun yolunda giden kimsenin yapmayacağı hatadır. bunu yapanlar atatürk'ün ve onu seven yurttaşların adını kirletmeye çalışan hainlerdir. ne atatürkle, ne onu sevmekle alakaları vardır.
anlaşılan o ki bu başlığı sıçan yazar arkadaş türk tarihimiz hakkında oldukça geniş bir bilgiye sahip. bu çok güzel bir şey. zaten kendisine atatürk'ü sevme diyen de yok. ama adama demezler mi "ulan bi de islam tarihini aç oku, islam'ı öğren" diye. daha atatürk'ten önce peygamberimiz, hz. muhammed'imiz var. türk olduğum için, türk "yaratıldığım" için allah'ıma milyonlarca kez şükrederim her zaman. belki bu ülkede benim gibi türklüğüyl bu kadar gurur duyan, atatürk'ü bu kadar seven çok az insan vardır. ama aynı şekilde islam'la şereflendirildiğim için de milyonlarca kez şükrederim. peygamberimizi hep örnek alırım. ayrıca unutmayın gençler;

(bkz: dini olmayan bir milletin tarihi de olmaz)
sizin bu yaptığınız sadece atatürkü kullanmaktır başka bir şey değil. atatürkü kim yarattı ve atatürk'ün bu başarıları elde etmesini kim sağladı zannediyorsun? hee tabi sana göre atatürk kendi yaptı her şeyi, biz de maymundan geliyoruzdur değil mi? bu düşünce atatürk'ün kemiklerini sızlatır mı bilmem ama kesinlikle emin olduğum şey, böyle sapık fikirlerin yayılmamasının doğru olacağıdır. ama sizin gibi dinsizler ve ateistler toplumda var olduğu sürece bu sapık fikirler şüphesiz yayılacak ve bir genç ikonu olacaktır kanaatimce.
(bkz: kâfirlik moda oldu bu devirde)
not: eksilemeyi unutma sakın, anca eksilersin zaten.
muhtemelen ateist bir insan işidir.
bu tarz trollerde ürüyor olmuş, olm nasıl ürüyorsunuz lan valla merak ediyorum yok mu sizi kısırlaştırma yolu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar