bugün

böyle birşey olmamıştır. sizlere hatırlatalım tekrar (bkz: sivas katliamı). bunu kemalistler yapmadı, kendini dindar sanan soysuzlar yaptı.
biri kendini mahvetmişti laik olmaz laikçi olur diye. kulakları çınlasın. neyse. laik olmaz bir insan laikçi olur.

saçma cümle.
Kuzey Kore Liderinin Ölümü Ve ağlamayanları sikiyorlar.
buna benzer bişey olsa gerek.
http://www.youtube.com/watch?v=aqWsbWLsozA
(bkz: götüm haber ajansı)
okul müdürüdür.
yılmaz özdil'den sonra ulusalcıların ikinci kahramanı olacak kişidir.
bence de ccc allah cc ccc kardeşimize secde etmeliyiz. kesinlike böyle düşünüyorum.
(bkz: bu kesin büyüyünce şeriatçı olacak)
atatürkçü geçinenler atatürkün hayatını bir kez daha okumalılar. atatürkü sevmiyorum diyenler seviyorum diyenlere benzememek için, yani hesap günü yalan söylemiş olmamak için o safa geçmeyi tercih ettiler. kalpten sevilecek başka beşerlerin de olduğunu inşallah bir gün anlayacaklardır.
(bkz: bok atmanın böylesi sayın seyirciler)
(bkz: buraları itler basmış)
(bkz: yok öyle bir şey)
şahsımın başına bir benzeri gelmiş olaydır. Hayatımda yaşadığım ilk 10 kasım merasimiydi, ilkokul ikinci sınıftaydım. Geçen yıl ki merasim haftasonuna denk geldiğinden haliyle görememiştik.

Arkadaşlarla beraber apar topar saat 8.30 gibi dışarı çıkarıldık ve sıraya dizildik. Uzun bir süre bekledikten sonra bir an bir hareketlilik olur gibi oldu herkes bir an sessizken siren sesi çalmaya başladı.

O sırada merasimin ne demek olduğunu bilmememden mütevellit kulağımı tıkayıp "ne oluyo ya" gibi bir şey söylemiştim. Önümdeki bir kız arkadaşımızda ağlamaya başladı. Merasim bitti ve sıra halnde sınıfa girdik. Sıralarımızda çiçek olmuş otururken sınıf öğretmenimiz saniye hanım içeriye girdi.

Girer girmez "kayikci ile selda tahtaya çıksın" dedi. Tahtaya çıktık önce selda'nın kulağını çekerek sana annen baban terbiye öğretmedi mi dedi. Sonra sıra bana geldi.

iki kulağımdan kavrayarak kafamı sınıf tahtasına 2 defa vurdu. Sonra bir tokat atıp "böyle saygısız kişilere insan değil hayvan gibi davranmalı, çünkü bunlar insandan çok hayvan" dedi ve dersin sonuna kadar ayakta beklememi söyledi. Ben tabi haliyle ağladım. çok ayıp bir şey yaptığımı düşünerek korkudan anneme bir şey söyleyemedim, öğretmeniminde söylememesi için dua ettim kaç gece.

Şimdi yıllar geçtikten sonra soruyorum kendi kendime, hangi sistem, hangi ülke, hangi anlayış 7-8 yaşlarında daha kelime seçmeyi bile doğru düzgün beceremeyen iki çocuğu pataklayıp, rezil etme hakkını bu "aydın" öğretmene veriyor diye. Ama cevabını bulamıyorum bir türlü.

ek: bazı arkadaşların yoğun istekleri üzerine belirteyim ki bu olay %100 gerçektir.
gercek dışı sallama bilgilerden biridir.
yarın ana haber bültenlerine yansıyacak olandır. hatta star tv özel program hazirliyormuş.*
yoktur böyle biri. ama şu var:
sabi sübyana cinsel taciz yapan dinci
5 yaşındaki çocuğa zorla türban taktıran yobazla aynı derecede karakterlidir.
Atatürkün bile kendisine değer vermediği kadar değeri Atatürke veren Türk profilidir.
(bkz: be hey dürzüizm)
silik olan sir isaac'ın mizahi anlamda sözlüğe en büyük katkısı olan başlıktır.*
götünü gazete ile silen laik ve taraf gazetesini görünce destur çeken kemalist ile voltronu oluştururlar.
(bkz: lastik yakmayan veledi döven kürt)
(bkz: kanal 7 yi değiştiren veledi döven mümin)

atmak zor birşey olmasa gerek.
(bkz: zaviyeye girdiğimde şaka yapmaya çalışıyordu)
kraldan çok kralcı olan bir insanın davranışıdır.
(bkz: sözlükten soğuma sebepleri)
orucun başa vurması ile yapılan bir tespit. böyle bir şey olmamıştır ama mesela şöyle bir şey olmuştur belki işinize yarar. (bkz: sivas katliamı)