bugün

birçok beyindeki '' kusursuz put '' algısından dolayı öyle sanılmaktadır . üstünden 200 yıl geçsin bakalım . o zaman elmas mı, alelade bir taş mı olduğu ortaya çıkar . osmanlı devrinde abdülhamid' e saldırmak ne kadar zorsa cumhuriyet devrinde de atatürk' e saldırmak o kadar zordur . kendi kurduğu bir rejimde ilkokulda, lisede bile propagandası yapılırken elbette elmas sanılacaktır . dünyanın tek kişisel koruma konunun olduğu ülkede bu kanunu savunanların kendini aydın sanması ise en büyük karanlıktır . kabadayı , sokak ağzıyla '' çizilmez çizer '' denmesi atatürk' ün değil hayranlarının kusurudur . sorsan '' ben elmas yönünden dedim '' derler ama niyetleri bellidir .
tabikide elmastır. bu elması anlamayan vatan hainleri osmanlı sancağı altında ve islam bayrağı altında yaptıkları t.c düşmanlığının, vatan hainliklerinin hesaplarını vereceklerdir. o yere göğe sığdıramadıkları vatan haini, ermeni aklayıcısı, pkk sevisi, abd sevdalısı bop eşbaşkanı '' kusursuz put rte '' de zindanı boylacaktır.
yakında '' (bkz: atatürk tokatlanmaz tokatlar) '' ya da '' (bkz: atatürk tekmelenmez tekmeler) '' diye başlık açacak seviyede olan birisinin yazdığı başlık . atatürk' ü her eleştirenin çakıldığını düşünecek seviyede olan birisi açmış bu başlığı . '' fenerbahçeliler fatih terim onlara koyduğu için onu eleştiriyor '' diyen holiganla bu başlığı açan kişi arasında hiçbir fark yok . bu da ideolojik holigan . '' hahahahahaha '' deyince ciddiye almıyorsun, evet .

bu başlığı açan kişi aziz nesin' in gençliğini görmüş bir ağabeyimiz . birkaç hafta önce konuşurken bana attığı mesajda da '' yaşım büyük '' demişti . bu yüzden diğer garip başlık sahiplerine ettiğim hakaretleri etmeyip saygımı korumaya çalışıyorum .

bir de bu ağabey dışında her atatürk' ü eleştireni vatan haini sanan beyinsiz yavşaklar var . tayyip ile ilgili 10 entry girdim . hangisi övgü yavşak ? bu sığ kafalılara , '' ya beyaz ya siyahcılara '' göre hem atatürk hem tayyip eleştirilemez .