bugün

Atatürk Amerika tarafindan görevlendirilmis hayali bir kahramandir. Kurtulus savasi esnasinda ülkesini satmayacak baska bir lider olmus olsa idi (örn: recep tayyip erdogan) Türkiye su an bulundugu noktadan 100 yil daha ilerideydi.

Ay'a cikmis olacagimizdan bile süphem yok.

Cumhuriyet sacmaligi zaten tam bir fiyaskodur. Türkiye'nin basina örülen bir corap daha. insanlari dininden kitabindan ayirmayi amac edinmis bir düzen.

Ama biz Gencler uyandik. Tarih kitaplarinda yazan uyduruk seyler inanmiyoruz artik.
(bkz: allah yok din yalan)
-bu hayatta tek gerçek olan her şeyin yalan olmasıdır zaten.
(bkz: bilgisavar yok sözlük yalan)

bundan 50 sene sonrada bu tayyip efendi kahraman olarak anlatılmaya çalışılacak ya ona yanıyorum. biz ölüp gideceğiz bu dönemi görenler ölüp gidecek, bu adamdan said nursi gibi ulu yüce kişilik olarak bahsedilecek. hatta tayyip 3 yerde olabiliyormuş, bağırsak kanseri olduğunda tanrı ona bağırsak bahşetmiş ondan dinç kalabilmiş gibi hikayeler bile duyabiliriz.
Öncelikle (#16448329) nolu entry saçmalığın doruklarındadır. Şöyle bir gerçek var ki eğer şuanda o o entryi yazan şahsiyet burada görüşlerini bildirebiliyorsa bu zaten Atatürk ve onun kurduğu cumhuriyet sayesindedir. Tarih kitaplarında yazan gerçekler yazarın bir yerine girmiş galiba ki Atatürk'ün ülkesini sattığını söylüyor. Atatürkün bu ülkeyi sattığını nereden çıkardığı merak konusu. Ha şöyle bir şey var Recep Tayyip Erdoğan bu ülkenin başbakanıysa o da zaten Atatürk'ün kurduğu cumhuriyet sayesindedir, senin gibi insanların oy kullanma hakkı zaten cumhuriyet adını verdiğimiz sistemde vardır. Ve o zamanlarda Recep tayyip Erdoğan olsaydı Türkiye 100sene daha ileride olurdu demiş yazar kardeşimiz, ben sadece şunu söylemek istiyorum Türkiye şuan olması gerekenden yüz sene geride , ve bunun sebebi Atatürkün genç yaşta ölmüş olması.Sadece verdiğimiz şehit sayılarına bakılarak da bu anlaşılabilir .Terörle mücadele ağır bedeller ödeyen Türkiye, son 10 yılda meydana gelen 10 bin 80 olayda, toplam 818 askerini şehit verdi.Evet bilgisavar adlı yazar , çok haklısın 100 sene ilerdeyiz değil mi ? (bkz: bu neyin kafası amk tinercide yok bu kafa)
-özgürlük ve bağımsızlık bizim karakterimiz olmalı diyen bir ata'ya atılan en büyük iftiradır!..
-hem de gazi mustafa kemal atatürk'e karşı efendim...
-cumhuriyet saçmalığında yaşama o zamandır gittir!!
an itibariyle sözlüğün bokunun çıktığının kanıtıdır. atatürk'e atılan iftiraların dozu kaçmıştır artık.

keşke böyle düşünen yazarlar bulgaristan'da, kerkükte' batı trakya'da kalanlar olsaydıda atatürk türk milleti için nasıl büyük bir nimet olduğunu anlasalardı.
atatürk'e olan sevgi yüzünden kafayı oynatmış insan söylemidir.
çamur atmanın bu kadar basitliğinin kanıtıdır. cumhuriyet hoşuna gitmiyorsa siktir git iran'da yaşa. atatürk'e istediğin kadar laf atsan da değişen hiç bir durum olmayacak sadece ne kadar sığ görüşlü bir insan! olduğunu kanıtlayacaksın. sonuç itibariyle laf attığın bu cumhuriyetin ve atatürk'ün gölgesi altında sike sike yaşayacaksın.

(bkz: moderasyonun uyuması)
(bkz: baban çok anan yalama)
Yahu tamam bende CHP'nin kendisine ve tek parti dönemi uygulamalarına karşıyım da kardeşim klavyeden rezalet ve cehalet akıyor. Sök konusu dönem de ABD'de ekmek için bile uzun kuyruklar vardı ki kaldırıp TR'ye mi baksın kafasını. ingiltere desen neyse de çok fena sallamışsın.
(bkz: aslında atatürk diye biri yaşamadı) yahu güldürmeyin bizi yav.
(bkz: allah benim din düzmece)
yazdıkları suç teşkil eden yazar beyanıdır. açıklamasında ülkeyi satmayacak bir lider olsaydı derken atatürkün ülkeyi sattığı imasında bulunarak suç işlemektedir.

(bkz: safiye inci)

bu kız bunun dediğinin çeyreğini bile yapmadı ama yargılanıyor. sana tavsiyem bu yüzdüğün sular derin genç dostum, boğulursun.
güncel Önemli Başlıklar