bugün

kemalistlerle atatürk ve recep tayyip erdoğan mukayesesi yapılan bir münakaşaya girdiğiniz zaman geleceğiniz son noktadır... bu kemalist dediğimiz organizmalar, o kadar basit ve o kadar sığ bir mantığa sahiptirlerdir ki, ne yapar ederler sonunda meseleyi bir şekilde, 10 yaşındaki çocukların yaptığı "benim babam senin babanı döver" muhabbetine çevirirler.... tabi böyle bir yola girişmelerinin yegane sebebi, dünyanın anti-emperyalist, tam bağımsızlıkçı kimliğiyle tanıdığı ulu önder recep tayyip erdoğan'ın başarılarının karşısında, atatürk cephesinden dile getirilecek kadar kayda değer bir başarının bulunmamasıdır....

ayrıca ulu önder recep tayyip erdoğan 1,85 boyunda, 1,60'lık adam nereye dövüyor...
çocukça muhabbetten şikayetçi adamın aldığı nicke bak. mustafa kemal zavallıya ne kadar rahatsızlık verdiyse, hücrelerinin en dibine kadar hissetmiş.

işte böyle bir adamın, taptığı başbakanı ile mustafa kemal atatürk' ün kıyaslanmasını dalgaya alan söylemi.

he amk, benim babam senin babanı döver muhabbetini çok severiz de,

(bkz: 17ramazan1357harikabirgun) bu ne amk, bu ne?
"Ulu önder recep tayyip erdoğan"? Pardon? Ulu önder mi? Tamamen koltuk sevdalısı bir şahsiyetsize bu sıfatı nasıl yakıştırırsınız? Bu sıfat ona bir kaç beden büyük. Atatürk'le Tayyip'i bir tutmak nasıl bir zihniyettir? Biri ülkeyi kazanmak için ölümü göze alan ve insanlara değer veren bir 'adam', diğeri ise ülkeyi satan ve "Ananı da al git!" laflarıyla ülke gündemine oturan bir insan. Günümüzde iki tane Türkiye var. Biri medyanın gösterdiği herkes mutlu tayyip çok iyi bir yönetici. diğeri ise gerçek olan. Tayyip kadar rezil bir insan daha görmedim diyecektim ki aklıma Tayyip ve Atatürk'ü bir tutan artık tabiri caiz ise gerizekalı insan topluluğu geldi.
kesin döverdir, resimde olduğu gibi...

görsel
güncel Önemli Başlıklar