bugün

istiklal marşı ve gençliğe hitabe'nin ortasındaki mustafa kemal atatürk fotoğrafını, recep tayyip erdoğan fotoğrafıyla kapatan kızdır.

beyin organından tam randıman alamadığı söylenmekte...

işte o fotoğraf:
görsel
altına yorum olarak hak ettiği yere gelmesini sağladım yazmıştır.

allah belanızı versindir. gece gece bunu hak ettinizdir. hak ettiğiniz yer cehennemin 7 kat dibidir.
tek kurtuluş noktası olarak evde koca beklemek yerine bir okulda okuyarak atatürk'ün öğrettiği "üçgen, açı, açıortay"..vs. gören kızdır.
Türban kan akışını yavaşlattığını düşündüren kız şaka gibi...
bonzai ile savaşın haklı gerekçelerini ortaya koyan kızdır.
bildiğin kucağına oturtmuştur. şimdi bu tayyibe hakaret mi müstahak mı?
bilmiyordur ki tahtadaki geometri dersini atatürk sayesinde görüyor.
bunun yaptığı şerefsizliği anlatacak kelime bulamadığım lanet insan müsfettesi.
yorumlara da ''umut ışığım o benim'' yazan mal oğlu mal kızdır. bir de utanmadan layık olduğu yere getirdim demiş. senin ben o yobaz cahil beynini silkeyim.
Atatürk Aleyhine işlenen Suçlar Hakkında Kanun, (Atatürk'ü Koruma Kanunu) halen yürürlükte olan bir kanundur. Hatırlanacağı üzere youtube un kapanmasına da bu kanun neden olmuştu (2010). Tam kanun metni:

1.Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret eden veya söven kimse bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
Atatürk'ü temsil eden heykel, büst ve abideleri veyahut Atatürk'ün kabrini tahrip eden, kıran, bozan veya kirleten kimseye bir yıldan beş yıla kadar ağır hapis cezası verilir.
Yukarıdaki fıkralarda yazılı suçları işlemeye başkalarını teşvik eden kimse asıl fail gibi cezalandırılır.

2.Birinci maddede yazılı suçlar; iki veya daha fazla kimseler tarafından toplu olarak veya umumî veya umuma açık mahallerde yahut basın vasıtasiyle işlenirse hükmolunulacak ceza yarı nispetinde artırılır. Birinci maddenin ikinci fikrasında yazılı suçlar zor kullanılarak işlenir veya bu suretle işlenmesine teşebbüs olunursa verilecek ceza bir misli artırılır.

3.Bu Kanunda yazılı suçlardan dolayı Cumhuriyet savcılıklarınca re'sen takibat yapılır.

4.Bu Kanun yayımı tarihinde yürürlüğe girer.

5.Bu Kanunu Adalet Bakanı yürütür.

Hadi bakalım kim görevini yapacak ya da hukuk diyecek, 1. Ve 2. Madde epey açık. Cidden merak ediyorum birisi çıkıp birşey yapabilecek mi?
türbanını çok sert bağlamış olan kızdır.

edit: sanırım bir entry girilmiş benim yazdıklarım hakkında. tam emin olamadım ama açıklamamı yapayım. bu entry islamın* insanların beyinlerini nasıl etkisiz hale getirebileceği* gerçeğinden bahsetmektedir. tüm müslüman veya türban takan insanların böyle olduğunu savunmamaktadır.
Böyle insanlar (!) yüzünden diğer başı kapalı insanlar zarar görmektedir.
cehalettir efem. ben bu cahil kızda bir suç bulmuyorum onu bu kadar cahil yetiştiren insanlar suçludur.
facebook adresi şudur;

https://www.facebook.com/isranurt?ref=ts&fref=ts
Karaktersiz bir pisliktir. Böyle nankörlerin vatandaşlıktan çıkarılması lazım. Kız demişiniz ama düpedüz kadın bu ya, yazmış bir de o benim umut ışığım diye. Alooo o baban yaşında senin hatta babandan da büyüktür yaşça, bu neyin sevdası kodumun omurgasızı?
(bkz: göt)
ağır küfürlere maruz kalacak kızdır. atamıza saygısızlıktır.
Beyni ileri derecede yıkanmış kızdır.
türbandan dolayı beynine oksijen gitmiyordur.
Beyin sarsıntısı geçirmiş olabilir. En yakın hastaneye yetiştirmekte fayda var.
(bkz: ısra erva)
Babasının boş bıraktığı yerden dünyaya gelmiş kızdır.
orospu'dur.

net olarak...
iğrenç durmuştur ,atatürk kim tayyoş kim lan! Atamızın tırnağı olamaz tayyoş!
hastalıklı bir zihnin ürünü.ülke olarak liderlerimizi putlaştırmaya çok yakınız,bu mustafa kemal atatürk için de geçerli,rte için de.

yanlış anlaşılmasın,mustafa kemal atatürk'e saygım sonsuzdur ancak çocuklarımız onu hala bir heykelden ibaret sanıyor,bir tanrı gibi,ben de küçükken atatürk'ü allah sanırdım mesela.bu ulusalcı kesimin işine geldiği kadar aşırı dinci kesimin de işine geliyor,ve sonu olmayan bir it dalaşı.

halbuki onu bir adam olarak ele alsak,liderlik vasfı oldukça yüksek,çok okuyan,umutsuz vaka olan bir ülkeyi çok kısa bir sürede,belki de zorla,batı devletlerine yaklaşacak bir seviyeye getirmeyi başarmış bir adam.