bugün

tarafımca dile getirilen kısa ve öz mektuptur.

eğer birazcık delikanlıysanız rte yi eleştirin. bakın hakaret edin demiyorum ( ki ödünüz koptuğu için zaten edemezsiniz), sadece yalnış icraatlarını bile dile getirseniz kafi.

bence bunu bile yapamazsınız. neden mi? çünkü siz sadece kıç yalamayı bilirsiniz. çünkü asalaklık sizin yaşam felsefeniz. üretemezsiniz, beceremezsiniz, yalnızca birilerini alkışlayarak kendinize kazanç sağlarsınız. yetmezmiş gibi bu ülkenin kurtuluşunu, kalkınmasını sağlayan atatürk e bok atarsınız.

yapabildikleriniz yalnızca bunlarla sınırlıdır! nefes almanız bile bu ülkeye zarar!
ey yobaz attığın başlıklar elbet bir gün bir tarafına monte olacaktır.

açtığın entryle için ;

anası babası belli olmayanların babası,atası belli olanlara atalarını kaybettikleri günde bile şerefsizce saldırma çalışması.

uludağ sözlüğün inci sözlük gibi olmamasına lanet ettiğim anlardan biri bu konuyu açanın ne anasını ne de bacısını bırakırdım.

365 gün kimse karışmadan ibadet , 85.000 cami , diyanete 5 milyar tl bütçe ve hala bütün bunları sağlayan ve bu ülke için hayatından vazgeçmiş bir insana 10 kasımda 10 dk bile saygı gösteremeyecek kadar şerefsizleşmek adileşmek.

şu an kızgın değiliz elbet fakat bu kızgın olmama durumu zamanı geldiğinde bir taraflarınıza bu düşmanlığı sokmayacağımız anlamıda gelmesin , o zaman sağda solda orospu karı gibi ağlamayın ''dini bütün insanlara neler yapıyorlar görün'' diye
siz dini bütün değil yobaz faşistlersiniz , sakın o dini kendinizle bütünleştirmeyede kalkmayın.

yaptığı tüm şerefsizliklere rağmen din arkasına sığınan en büyük şerefsizdir.

çünkü sen müslümanda değilsin

türkte

sen arap çöllerinde yamulmuş araptan daha arapsin , sen hoşaflaşmış yok olmuş beyninle ancak oksijen tüketen bir yaratıksın.

sen aklın ve bilimin a dediğine saygısızca umarsızca ukalaca b diyensin , sen utanmaz arlanmazsın.
Bugün atatürke saygisiz yazilari ne kadar yanlis buluyorsam onun üzerinden saha sola saldirmayi da yanlis buluyorum.