bugün

cemaatin piyasaya saldığı çakma komedyen.
komiktir ama espirileri degil dustugu durum komik. findik istemis vermemis sonra ergen misali laf sokma cabasi. Insan anlatmaya utanir karakterini ele verme babinda.
rol modeli için (bkz: yılmaz erdoğan), ilham kaynağı için (bkz: cebimde kelimeler)
gülmek demeyelim de yüzde bi' tebessüm uyandıran komik kişidir.
daha hiç izlemedim ama çok yakın zamanda aref gibi kaybolup gidecektir.
28 şubat perşembe günü izmir gediz üniversitesi gösteri merkezi'nde olacaktır.
sadece biraz komik.
komedyen ünvanını alabilecek kadar komik ve espritüel değildir.
Zor bir isi icra ediyor ve "cem yilmaz" gibi fenomen zihinlerdeyken.

yetenegi oldugu muhakkak fakat "malzeme" seciminde ve vurgularinda daha kivrak olmali.
kendisini cem yılmaz'la falan karşılaştıranların neyin kafasını yaşadığı merak uyandıran büyük bir sorudur. bir arkadaşım adamın çok komik olduğunu söylemişti, sanıyorum ikinci turdaki gösterisi idi izledim kendisini, diğer yarışmacılara göre haliyle biraz uzun kaldı sahnede ama hiç güldürmedi beni şahsen. yani öyle "gülmicem işte lan gülmicem" kasıntısında takılan bir adam değilim, cem yılmaz'ın son gösterisinde özellikle ikinci kısmında gülmekten mahvolmuş birisiyim, bu adam bana sempatik bile gelmiyor.
Acun ılıcalı'nın gözlerimizin önüne sürdüğü geçici şöhretlerden yalnız bir tanesidir.

Kendisini ilk defa yeşilırmak dershanesi ödül töreninde sahnede izledim. Beklentimin üzerinde bir performans göstermişti. Yıllar sonra yeteneksizsinizde karşıma aynı esprilerle çıktı ve turu geçti. Sonraki performanslarında da sıçıp sıvayan komedyenin uzun süre göz önünde olacağını zannetmiyorum.
Üniversite sinavina hazirlanirken ücretsiz gösterisine gitmistik o zaman ne espri (!) yaptiysa hala aynisini yapan kisidir.
dün sergilediği yarı final performansında önceki 2 performansı kadar bile güldüremeyerek hayal kırıklığı yaratmıştır. en iyisini finale saklıyor olmalı, yoksa halkın sempatisi de bir yere kadar...
fıkra kitabı terk. mola yerlerinde 3 tl'ye satılan fıkra kitaplarını araklamış, komedyenim diye çıktı piyasaya.
inanılmaz zevkli giyinen adam. pantolon ve gömleklerine bayılıyorum.
olmasa da olur türünden bir adam. olsa da oluuu olmasa da oluuuu.
cem yılmaz ın toy hali diye tanımlanabilecek olan komedyen. yarışmacı diyemiyorum. adam güldürmeyi biliyor. ayrıntı olarak hülya avşar ı bu kadar ti ye alması çok hoşuma gidiyor.
neyin çakması bilmiyorum ama esprilerinin orijinal olmadığı kesin. komik de değil.
yeteneksiz komedyendir. cok net cem yılmaz cakmasıdır. aksi iddaa edilmemeli bence.

ha hic mi gulmedik, belki. ama google a igrenc espriler yazın 3une 5 ine de gulersiniz, o ayrı.
arada sandalyeden düşüren espriler yapabiliyor fakat genel olarak şovu bayıyor.ayrıca o yapmacık anadolu şivesi çok sevimsiz.
yetenek sizsiniz' deki son gösterisiyle güldüremeyen adamdır.
neresi komik lan bunun diye sorduran komedyen. gözümüze sokmaya çalıştığı, nerenin olduğu belirli olmayan bir şive, aradan mesaj vermeye çalışmalar falan. cem yılmaz taklidi falan diyorlar ama cem yılmaz taklidi olması için bikaç bin fırın ekmek yemesi gerek zannımca.
yetenek sizsiniz programının ilk turunda muhteşem performans göstermiştir
ancak diğer iki turda beklentileri karşılayamamıştır.
cem yılmaz çakması demeyeni sikme timine sahip kişi.

olm, tamam diyelim çakması, çık kendin yap burda göt büyüteceğine. ne kadar kolay birine iftira atmak, hakkına girmek.

yazık.
ülkede bu espri kalitesine sahip, en az ama en az 100.00 adam bulunur. cem yılmaqz'ın ilk zamanlarıyla da alakası yoktur, adam basit espriler yapıyor ve bunları güldürmenin ana unsuru olarak kullanıyor.

cem yılmaz bu tip espriler saçmalık olsun, diye kötü espri yapmak için yapıyor. ayrıca kendisinde üst düzey sitendapçı, potansiyeli ve sunumu yok.