bugün

Bu erkek çocuğu hatta bebekliğinden başlayan zamana yayılan aslan gibi evlat yetiştirdim diyen birçok cahilin dolaylı ataerkil mastürbasyon sürecidir. Bu sözlükte sanmıyorum sürüyle beyinsiz var evet ama şu kadını hor gören karakter yoktur. Hadi evladım amcaya pipini ( bildiğin yarak) gösterle başlayan bu süreç yiğidin malı meydanda olur atasözünden yola çıkarak ilerler çetrefilli bir eğilimden sonra kadına karşı nasıl davranmasını babasının anasına olan tavrından edinerek ilerler. Erkek adamım ben ergenliğine ulaşır. Günümüzde bu erkeklik meselesi ağbi durumu yüzünden intihar eden cinayet işleyen gençler bile var. Bunu buraya yazmak bize çözüm getirmeyecekse de olsun içimden geldi çünkü kafama bir şey takıldı. Siki olan bu yabani insan. Aileden gördüğü armut dibine düşer mantığıyla devam ederken gider dolmuşta şort giydi diye tokat atar uçan tekme atar tecavüz eder. Toplumda sokmak, itiklemek, sikmek, herhangi bir şeyi bir gediğe yerleştirmek her noktada serbest olarak seksi çağrıştırır hele ki bu cinsel açlıkta. Ve bu ayıp adice bir şey olarak nitelendirilir nitekim. Erkeğe etek giydirmek, o ney lan öyle karı mısın? Az erkek ol. ikazları evet erkek olayım kafası karakteri son evreye yaklaştırır. Geçen yolda yürürken bir grup yabani kendi aralarında hela vela vel vela konuşuyorlar. Adamın biriyle kavga mı etmiş ne yspmışsa telefonda bağıra bağıra " ona söyle onun karısını sikerim" dedi benim kanım dondu bir tuhaf hissettim toplum adına kendi iç dünyamda canlı canlı bir kez daha utanırken yerin dibine girdim ölesim geldi. iki gündür aklımds bu bir küfür ve nereden ele alınır karısı sikmek mi sikmek mi karı mı? ( karı onların söylemi olduğu için kullanılıyor) bakın canlarım sizler böyle değilsiniz biliyorum. Biraz bi aptallığınız var ama bakın bu düpedüz yabaniliktirm sizden bizden geçmiş olabilir. Ama sonraki nesile evlatlarınıza aşılayın önce insan olmayı ve saygıyı. Bu komik şakalı bir konu değil ben bu yabaniliğe çok takıldım "karısını sikerim" ne demek? Bu bildiğin yabanilik daha beter hatta.
okudum ve biraz yontulur gibi oldum.