bugün

bir de her şeye cevap yetiştirmeyi marifet saymaktadır. ne gerek var yahu ? herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda mı ?
herkes kendisiyle aynı fikirde olsun gibi bir gayesi yok zaten.
donuz sevicileri kudurtan yazar.
görsel
fenerbahçe ne zaman yenilse bir bu, bir aziz yıldırım, bir mahmut uslu bir de volkan demirel üzüldüğü için seviniyorum. donuz listemde olan, galatasaray ile ilgili kırıcı ve talihsiz çıkışlarını sevmediğim yazar.
sevmem, seveni de sevmem. nokta.
Geçen hafta Kayseri'den dört yerken ortalarda yoktu fakat hakem sayesinde ofsayt golle maç kazanınca saklandığı yerden çıkmış.

Ahahahahah acıdım bee. Tabii insanın tek hedefi ziraat Türkiye Kupası olunca şampiyon olmuş gibi seviniyo garibim.
abberline sevmiyormuş o halde silik yesin direk. emir büyük yerden.

aslolan fenerbahce değil de aslolan galatasaray olsa severdi. hemen gidip nickini değiştiriyorsun.
Takımı yenince havalara giren, kaybedince offline takılan bir fbli. Bi de gslilere iyi gün taraftarı derler.
Tinercilerin saldırdığı yazar.
Adamlar nerde bir köşe varsa çöküp ağlıyorlar ya.
Geçen hafta çaylaktım. Ortalarda olmamam ondandır. Her yenilgide sözlüğe bir şey yazmayan, ortalarda görünmeyenlerden değilim.
Sana yakıştıramadım bunu dudu. Ühü.

Stad kapatan, stad açan takım taraftarı bir yazar.
fenerbahçe ne zaman kazansa bunun gibi şuursuz fanatikler ve aziz yıldırım, mahmut uslu ve volkan demirel sevindiği için üzülüyorum. donuz listemde olan, galatasaray ile ilgili kırıcı çıkışlarını sevmediğim yazar.
sevmem, seveni de sevmem. nokta.
" naber la köfte ? " demek istediğim yazar.

(bkz: oslolon fonorbohco dor)
3 gündür sözlükte göremeyince galibiyet sevincini abartıp çaylak oldu sandığım yazar. halen daha yazarmış ama yazmıyormuş.
antep fener maçının skorunu da bilmiştir.
görsel
" naber la kerata ? " diyenlere ''naber la, iyi geçirdiler mi'' demek isteyen yazar. biz leş halimizle vodafone arena'da yendik beşiktaş'ı, siz evinizde bir gol atamadınız. üstelik ölüm kalım maçı olarak bakıyordunuz karşılaşmaya.

edit: entryi silip yine girmiş. her zamanki gibi.
beşiktaş'ın iyi gidişinin sebebini, fenerbahçe ve galatsaray'ın aynı anda kötü gitmesi ve mala bağlamaları olarak gören yazardır. saçımızı hakikaten ağarttı mk takımları. ikisi de şaka gibiler amk.
" naber la kerata ? " demek istediğim yazar.

" naber la huysuz ? " demek istediğim yazar.

Akşamki (bkz: 9 mart 2017 Fenerbahçe hiçkimse maçı) nı izlemek için ucuz mekan arayan yazar.
görsel
görsel

asdfghjklş. bir yazar.
yazık lan. bu yıl ne çekti garibim.
Beyler yakışıyor mu hiç size.
savaşmayın, sevişin de azıcık gönlümüz şenlensin aq.

Bir yazar kavga etmemesi gereken.
Beşiktaş'ın yenileceğini iddia eden beybimsi yazar.
içten içe "çaktırmadan nasıl beşiktaşlı olabilirim"in planını kuruyor ama sen gelme arap.
" naber la fanatik köfte ? " demek istediğim yazar.

görsel

''umarım bi daha bana entry'lerde gönderme yapmazsın evlat'' dediğim yazar.
" naber la antipatik reyiz ? " demek istediğim yazar.