bugün

hemşire olmakla beraber metal dinleyen ve gitar çalan kız modelidir..

Ben ettim siz etmeyin.
mıymıntı, salak, çok konuşan kız.
aşık olmak baştan sona aptallıktır, yok illa aşık olacağım diyorsanız beynini kullanabilen bir kız bulmanızı tavsiye ederim.
Önceden sırlarınızı paylaştığınız kızkardır. Bir gün mutlaka başınıza iş açar o sırlar.
size yakışmayacak kız modeli. Her ortama uyum sağlayamayan, egosu tavan yapmış, insanlara sadece çıkarları için yaklaşan, paragöz tipler. Bunlar kendilerini bi şekil ifade eder.
Doyumsuz, bencil, düşüncesiz olanıdır şüphesiz.

(bkz: siktir çekilmesi gereken sevgili modelleri)
sevip sevmediğini belli etmeyen herkese kuyruk sallayan ve seni bir anda gözünün yaşına bakmadan sileceklerden uzak durun. nereden mi biliyorum ben aşık oldum da maalesef ondan.
çok güzel, olgun davranan, zeki ama başka birine aşık olmuş kıza aşık olmayın. Eğer zall yassaak gardeşim yassak demese cümlenin sonuna ağlama işareti koyacaktım lan.
kedi gibi miyavlayarak konuşan kız modelidir.
her sikimi kıskanan kız modelidir. onları sikip atacaksın. kılıbık ederler adamı kılıbık.
başak burcu kız modelidir.

aman evlerden, manavlardan, bahçelerden, marketlerden ırak!
facebookta 1257 arkadaşı olan 22 yaşındaki kız.
(bkz: ikizler burcu kadını)******
paronoyak olanlarından uzak durulması gerekir.
hayatınızda bir kere bile konuşmadığınız insanlarla ilişkinizin olduğunu ilan edebilirler.
Sinsi güzel deri kıyafetler giyen kız modeline aşık olmak kötü bir şey filmlerde görüyoruz aşık olanlara ne olduğunu.
ayyas, cabulcu.
Sadakatin önemini kavrayamamış, sadakatsiz kız olsa gerek.
kendini beğenmiş birine. iki cins içinde geçerli. ancak aşk böyle şeyleri dinlemiyor tabi, bir de bakıyorsun asla aşık olmam dediğin tipe aşıksın.
ruhsal bir yalnızlığa saplanıp kalmış kızdır.

bir gün mutlaka gider.
dengesiz ve aşırı muhafazakar kız. hayatı burnunuzdan getirir alimallah.
ne istediğini bilmeyen kızdır bir gün sever bir gün bırakır allak bullak olursun.
Sevismek istemeyen kiz.
babasi zengin olan...
-ne istediğini bilmeyen
-geçmişi temiz olmayan
-her şeyi karşıdan bekleyen
-sadakat nedir bilmeyen*
-ben süperim dünyada eşim benzerim yok diye gezinen tip.
Ciddili olarak ''sen onu yap zaten'' diyen kızlardan hemcins olarak ben nefret ediyorum, erkekler ne yapsın? Uzak durun.