bugün

bugün en çok entry giren yazar olmadığı için kendisi yerine nickiyle entry girmek istediğim,tanımasam da özlediğim yazar.
(bkz: bir idol olarak asiti kaçmış kola)
medya eteğine yazdıklarını burayada yazmasını istediğim yazar.
http://www.medyaetegi.com...kler_neden_doyurucu_.aspx
sozluge cıddı anlamda emek ve zaman harcayan sevılesı bır yazardır. 10 000 e yaklasan entry sayısıyla o artık bır demırbastır. tez yazım asamasında oldugundan su sıralar aramızda degıldır. ancak bu yakın zamanda sona erecek, kendısı tekrar dogal ortamı** na donecektır. * * *
birkaç günlük aradan sonra tekrar yazılarını görmenin nasip olduğu yazar*
sürekli bir şeyleri unutan,istanbulda yağmuru görünce neşelenen,sıradışı,farklı,eşi benzerini bulması zor yazar kızımız.yağmur istanbula ne kadar yakışıyorsa o da sözlüğe o kadar yakışıyor.*
övülmekten pek hoşlanmadığını anladığım ve yazıp yazmamakta her daim kararsız kalıp aman be yazıyorum işte dediğim yazar.
(bkz: ailecek severek izliyoruz)
tezini bitirmis,sozluge yine hizli bir giris yapmis,biraz uyuz,biraz sevimli,sozlugun olmazsa olmazlarindan yazar.
asiti kaçmış kola nın organ mafyası çıkması olayının yarattığı etki daha bitmemişken, şimdi de ajanlıkla itham edilen yazar.(#348077)
sırada ne var: "aha cadı bu asit, hadi ateşi körükleyin, yakalım onu" filan mı? *
çok kibar yazarmış,tanıdığıma sevindim,bir de özel mesajlarda dilbilgisini hiçe sayan bu yazarın entry yazarken bu konuda böylesine titiz yazması şaşılacak şey. sözlüğün en çalışkan yazarı günde 1000 entry girmesi bende hasetlik oluşturuyor.
iyi niyetinden hiç kimsenin şüphe etmediği yazar kişisi*. fakat sözlük formatını bilmediği de aşikar. o, her ne kadar bunları sözlükte daha sıcak bir arkadaş ortamı olmasını istediği için yapsa da adı üzerinde sözlük burası. belli kuralları, formatı var..
tam "tezim bitti, yaz da geldi, artık sözlüğe devam edebilirim" dediği bir anda, içindeki çocuğa yenik düşerek gece gece salıncağa binip, salıncağın beton zemine çakılmasıyla sağ bileğinin üzerine düşen, sağ bileği şiştiği ve ağrılar içinde zonkladığı için sol eliyle tek tek harflere basarak yazmak zorunda kalan zavallı yazar.
http://www.medyaetegi.com...amdaki_rolu_buyuktur.aspx
medya eteğine yazı yazma furyasına katılarak o sitenin hitini arttırmaya bir nebze de olsa katkı bulunmuş yazardır.yazdıkları iyidir,hoştur ama neden medya eteğidir sorusunu akla getirir.ya ben çok kinciyimdir ya da ben yanlış düşünüyorumdur medya eteği hakkında.

sözlüğümüzde yazsak o yazıları* bize saldıran bir yere başvurmasak olmaz mıydı diye düşündüren yazardır.
şevko* lakabıyla tanıdığım, her ne kadar psikoloji insanı olsada yaptığım çalışmalarla psikolojisini bozduğum, uzun zamandır kendisini tanıdığım halde* entari girmediğim sözlük yazarı.
sozluge geri dondugunu belli eden yazar.Bugün: 101 entry girmis.sozluk mu kutsal bilgi kaynagi? yoksa asiti kacmis kola mi(yani dolores)kutsal bilgi kaynagi? ben bu isi anlamadim arkadas.eline chip mi taktirmis ne? bu kadar da hizli olunmaz ki...
cok yakinda huzura kavusacak olan yazar insani. beklemedeyiz efenim.
tabiri caizse sidik yakıştırmasının pek bi hoş kacacagı at öldürür içecektir.
son zamanlarda (#109226) entrysiyle birkez daha işte yazar budur dediğim seviyesiyle kendini belli eden okumaktan hoşlandığım nadide yazar **
10000. entrysini canıgönülden kutladığım yazardır. ***************
10000 kere maaşallah insanıdır.
10000 entry girmesinden ötürü kendisine bir yıldız verilmesini gönülden desteklediğim yazar.avrupa sözlüklerinde de uludagsozluku temsil etsin.
on bin tane entry girmiş olan "helal sana" kişisi.
nası yani yaaa!!!! rakamla 10,000 yazıyla onbin. saymakla bitmez ki!!!
tebrik ettiğimde de yapıyoruz işte 1-2 şey diyebilecek kadar da mütevazi yazar kişisi.

adının altına ıkı kelıme yazmak buyuk onur dıyorum bu yazara
Hiç adetim değildir entry sayısına göre kutlamak ancak bu kişi çok sevdiğim dostumsa kural tanımam.Helal olsun.Tebrikler.
yazarların yok "1000 entry girdim" yok "3000 entry girdim" söylemlerinden hoşlanmasam da, asit'in birçok hareketini tasvip etmesem de, 10.000 entry kolay değildir, tebrik etmek gerekir, nice 10.000'lere.. (bkz: yiğidi öldür hakkını ver)

bir de tanım gerekir: an itibariyle 10.000 küsür entry girmiş yazardır. (bkz: yapma ya)